Łóżkowe zwierzenia Katarzyny Warnke

i

Autor: Akpa

Warnke szczere o seksie z młodszym o 11 lat Stramowskim. Mówi o fantazjach i podnietach

2022-01-04 10:27

Katarzyna Warnke (46 l.) od niemal 6 lat jest żoną Piotra Stramowskiego (35 l.). Parę dzieli spora różnica wieku, bo aż 11 lat, jednak mimo tego tworzą udany i pełen namiętności związek. W ostatnim wywiadzie aktorka zdobyła się na intymne zwierzenia. Opowiedziała m.in. co ją podnieca oraz ujawniła tajemnice swojej sypialni.

Katarzyna Warnke była gościem w podkaście Żurnalisty. W rozmowie z internetowym twórcą aktorka postanowiła ujawnić kilka swoich sekretów i opowiedzieć o seksualnych fantazjach. Gwiazda filmów Patryka Vegi zdradziła m.in. że podniecają ją komiksy – szczególnie japońskie i francuskie. - Francuzi mają tego pełno, w każdej toalecie jest komiks. Uwielbiają komiksy i cyce po prostu tam takie... Po prostu cyce, sytuacje z hydraulikiem - wiesz takie na śmiesznie. Mnie to strasznie kręci, jak to jest takie śmieszne podane. Mniej śmiesznie jest w Japonii – przyznała aktorka w rozmowie z Żurnalistą.

Warnke rozmawia z mężem o „dupach”

Aktorka w podcaście postanowiła opowiedzieć także o jej relacjach intymnych z mężem. Przyznała, że lubi razem z nim obserwować inne, piękne kobiety. - Gadamy ze sobą o tzw. "dupach", jak kumple, bo mi się kobiety bardzo podobają. O facetach tak nie rozmawiamy. (…) On czasami traci kontrolę i mi nawija, a ja mówię: "no fajnie, ale ja nie jestem twoim kumplem i trochę mi jest przykro jednak" i muszę go wyhamować - przyznała Katarzyna Warnke.

Co na temat seksu powiedziała Katarzyna Warnke? Tego dowiesz się w dalszej części artykułu.

Sypialniane tajemnice Katarzyny Warnke

Warnke w rozmowie z Żurnalistą zdobyła się także na wyznanie dotyczące swojego małżeńskiego życia intymnego. Jak sama przyznała, aby uprawiać seks, musi mieć komfortowe warunki. Już kiedyś gwiazda „Kobiet mafii” zdradziła, że potrzebuje odpowiedniej atmosfery, intymności, a także budowania napięcia, gdyż jej zdaniem „seks zaczyna się od spojrzenia”. - Może niektórym wydawać się to nudne, ale w niewygodnym samochodzie się nie nadaję, w windzie też nie, w krzakach też. Zupełnie mnie takie sytuacje nie interesują. Im więcej mam komfortu, tym lepiej, więc małżeństwo mi służy. A to, że trzeba to urozmaicić i jak to zrobić, żeby nie naruszyć granic, to jest najciekawsze.

Zobacz odważne zdjęcia Katarzyny Warnke w naszej galerii!

Zmieniała facetów co pół roku. Kalina Jędrusik - największa seksbomba PRL | Historia z Koprem
Sonda
Czy związałabyś/związałbyś się z osobą młodszą o 10 lat?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE