Ewa Farna zachwyca w dopasowanej kreacji

i

Autor: AKPA Ewa Farna zachwyca w dopasowanej kreacji

"Wepchnęli mnie w rozmiar 36". Ewa Farna wbiła fanów w fotel. Zobaczyli jej piękne kształty

2021-10-15 13:47

Ewa Farna jest wzorem dla wielu kobiet w kwestii akceptacji swojego ciała. Gwiazda miała różne momenty w swoim życiu, jej ciało bardzo się zmieniło przez lata. Piosenkarka w wielu wywiadach podkreślała, że ludzie nie mogli pogodzić się z tym, że już nie jest tą samą nastolatką, którą poznali, gdy rozpoczynała karierę. Ewa Farna jest dziś świadoma swojego ciała i wspiera inne kobiety. Opublikowała zdjęcie, które zachwyciło fanów.

Ewa Farna zmieniła się jako wokalistka, gwiazda i kobieta przede wszystkim. We wrześniu 2017 wzięła ślub z gitarzystą Martinem Chobotem, a w czerwcu 2019 roku urodziła syna Artura. Farna wciąż podbija rynek muzyczny w Czechach i w Polsce. Jej piosenka pt. "Ciało" opowiada właśnie o sile kobiecego piękna w każdym rozmiarze, z bliznami czy rozstępami. 

Moje ciało przeszło psychicznie niełatwą drogę, dopiero po medialnej cyberprzemocy, przejęło kontrolę emocjonalne jedzenie i podświadomie zaczęłam zabierać warstwy, która miała przed atakiem z zewnątrz, chronić to kruche w środku - powiedziała Farna na nagraniu na Instagramie.

Piosenkarka dba o to, co widać na zewnątrz, ale przykłada największą uwagę do wnętrza, tego jak sama czuje się we własnym ciele, które stanowi świątynie dla każdego z nas. Właśnie takie treści przekazuje swoim fanom. Gwiazda szykuje płytę i pracuje na planie teledysków. Pokazała na Instagramie zdjęcie, które opisała: - Pozdrowienia z najnowszej sesji. Z cyklu “wepchnęli mnie w rozmiar 36”?

 

Tajemnica fryzury Rutkowskiego rozwiązana. Nie uwierzysz dlaczego tak wygląda. [Gwiazdy bez maski]

ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska bez makijażu. Tak wygląda z bliska! Zdjęcie z dedykacją

Galeria wyżej: Spektakularna metamorfoza Ewy Farnej. Zniewalający BRZUCH

Farna jest ubrana w sweterkowy komplet złożony z dopasowanej spódnicy i topu. Fani z Polski i Czech skomentowali wygląd piosenkarki. Wszyscy byli zachwyceni i zwrócili uwagę na to, że piękno może mieć każdy rozmiar, niekoniecznie 36, jak zażartowała Farna w opisie zdjęcia. 

Sonda
Akceptujesz swój wygląd?
Nasi Partnerzy polecają