Poniosło ich

Nagranie z wesela Ady i Michała z "Rolnik szuka żony". Dziwne ruchy panny młodej. Mąż chyba nie zauważył!

2023-07-18 20:18

Ślub i wesele Ady i Michała z programu "Rolnik szuka żony" odbiły się szerokim echem w świecie polskiego show-biznesu. Bohaterowie 9. edycji programu TVP zaręczyli się jeszcze w trakcie jego trwania. Na weselu nie zabrakło innych bohaterów programu "Rolnik szuka żony". Panna młoda postanowiła uchylić rąbka weselnej tajemnicy i udostępniła w relacji na Instagramie nagranie. Na uwagę zwracają szczególnie dziwne ruchy Ady Jasiaczek. Stojacy obok mąż - Michał Tyszka - chyba ich nie zauważył. Zresztą sam zachowywał się podobnie.

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" powiedzieli sobie "tak", a potem ruszyli na huczne wesele, na którym świetnie się bawili wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Fotki z niezapomnianej imprezy państwo młodzi wrzucili do sieci. Zarówno Ada Jasieczek, jak i Michał Tyszka na swoim ślubie zadali szyku. Piękna biała suknia panny młodej z daleka przykuwała wzrok, z kolei u pana młodego wrażenie robiła gustowna elegancka mucha i ponadczasowa - zawsze modna - kamizelka. Zdjęcia zdjęciami, ale wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" chcieli zobaczyć choćby fragment filmu z wesela. I udało się. Ada wrzuciła nagranie, na którym państwo młodzi i goście weselni tańczą do granej przez kapelę muzyki. "Fajne wesele, fajne wesele" - rozbrzmiewa z głośników. Oglądający pokazane w relacji na Instagramie nagranie zwrócić musieli uwagę na dziwne ruchy, które wykonywała panna młoda. Podekscytowany Michał chyba tego nie widział. Poza tym sam nieźle dał czadu. Najważniejsze jednak, że wesele Ady i Michała z "Rolnik szuka żony" naprawdę się udało. A państwu młodym życzymy szczęścia na nowej drodze życia. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z wesela Ady i Michała, 10 i 11 slajd pokazuje screeny z nagrania i dziwne ruchy państwa młodych

"Rolnik szuka żony" w Targach Kielce. Jak poszukują uczestników?