Wiadomo już, kto znalazł miłość w Rolnik szuka żony?!

i

Autor: AKPA/Niemiec

Szok!

Wiadomo już, kto znalazł miłość w "Rolnik szuka żony"?! Do sieci wyciekło zdjęcie!

2022-11-25 18:30

Do finału show "Rolnik szuka żony" zostały jeszcze dwa dni, a emocje już teraz sięgają zenitu. Fani programu prześcigają się w plotkach na temat uczestników i ich kandydatek oraz kandydatów. Jakby tego było mało, do sieci wyciekło zdjęcie z finału, na którym widzimy cztery pary!

Finał "Rolnik szuka żony" lada dzień, a emocje sięgają zenitu. Fani programu TVP prześcigają się w plotkach o tym, kto znajdzie miłość, a kto zakończy swoją rolnikową przygodę jako singiel. Na ten moment widzowie spekulują, że pewnymi parami programu są Tomasz R. i Justyna oraz Michał i Ada. Pod znakiem zapytania stoją z kolei Klaudia i Valentyn oraz Tomasz K. i Kasia. Według niektórych doniesień, te pary miały już zakończyć swoje relacje.

Do sieci wyciekło zdjęcie, które zdradza wszystkie pary "Rolnik szuka żony"?! Internauci są podzieleni

W piątek, 25 listopada, po sieci zaczęło krążyć zdjęcie z finału, które rzekomo zostało opublikowane na oficjalnym profilu Telewizji Polskiej na Facebooku, a następnie błyskawicznie usunięte. Na wspomnianej fotografii widzimy bohaterów 9. edycji "Rolnik szuka żony" oraz ich faworytów, a także Martę Manowską. Tomasz R. obejmuje Justynę, Manowska trzyma pod ramię Mateusza, szeroko uśmiechnięty Michał przytula od tyłu Adę, Valentyn stoi za Klaudią, a Tomek K. obejmuje Kasię. Według części internautów fotografia jest oryginalna. Z kolei inni twierdzą, że to fotomontaż, który ma zasiać w widzach ziarno niepewności.

Warto podkreślić, że na ostatnim zwiastunie, który pojawił się na oficjalnym profilu Telewizji Polskiej na Facebooku, kandydatka Tomasza R. jest ubrana w elegancką, szmaragdową sukienkę. Z kolei na zdjęciu ma na sobie koszulę w kratę i futrzastą kamizelkę.

A co Wy o tym sądzicie?

Finał Rolnik szuka żony 9

i

Autor: Facebook
Sonda
Czekasz na odcinek finałowy 9. sezonu "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają