Rolnik szuka żony 8. Stanisław i Marta Manowska

i

Autor: Facebook @Rolnik szuka żony TVP Rolnik szuka żony 8. Stanisław i Marta Manowska

Wielka awantura w „Rolniku"! Co tam się stało?

2021-12-05 22:26

Na ten dzień czekały miliony fanów kultowego programu „ Rolnik szuka żony”. Dziś w TVP 1 mamy finał pełnego emocji 8 sezonu produkcji. Miał się rozpocząć o godzinie 21.25. Tymczasem wystartował aż 10 minut później. Widzowie mocno skrytykowali stację w mediach społecznościowych.

Po kilku tygodniach przerwy uczestnicy "Rolnika" ponownie spotkają się z Martą Manowską. Rolniczki i rolnicy opowiedzą o tym, co zmieniło się w ich życiu. Podsumują również udział w show. Finał 8. edycji legendarnego programu zapowiada się bardzo ciekawie.

Najszybszy ślub w "Rolnik szuka żony". Bogusia i Krzysztof powiedzieli sobie "Tak"

Nic wiec dziwnego, że wierni widzowie z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie ostatniego odcinka. Planowo start miał być o 21:25.  Ale tak się nie stało. Ostatecznie program ruszył r aż po 10 minutach spóźnienia. Widzowie natychmiast przejęli media społecznościowe programu i mocno skrytykowali stację!

Przesunięcie emisji programu ma związek z emitowanym na żywo Pu­char Świa­ta w skokach narciarskich w Wi­śle. Dłuższe skakanie spowodowało przesuniecie godziny rozpoczęcia „Rolnika”.

Koncert „#Murem za polskim mundurem”. Polskie i zagraniczne gwiazdy wsparły żołnierzy

"No to chyba najwyższy czas na nasz FINAŁOWY zwiastun. Ponieważ wcześniej w niedzielę wszyscy kibicujemy polskim skoczkom w Wiśle, to widzimy się w niedzielę WYJĄTKOWO o 21:25. (no, chyba że będą skakać dłużej to może być ciut później, ale widzimy się na pewno)" - czytamy na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku.

ZOBACZ TEŻ: Pomysł na prezent dla całej rodziny. Dzieciaki będą zachwycone

Krystian Ochman za kulisami The Voice of Poland
Sonda
Czy oglądasz "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE