Roksana Węgiel przekazała szczęśliwą nowinę

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Sama słodycz!

Wielka radość w domu Roksany Węgiel. Gwiazda pokazała urocze zdjęcia z nowym członkiem rodziny!

2023-01-28 11:30

Roksana Węgiel (18 l.) dopiero co wróciła z egzotycznych wakacji ze swoim ukochanym, Kevinem Mglejem (26 l.), a już zaskoczyła fanów szczęśliwą nowiną. Jej rodzina powiększyła się! 18-latka opublikowała w mediach społecznościowych kilka zdjęć z uroczym maleństwem.

Roksana Węgiel od kilku miesięcy że jest w szczęśliwym związku. Jej ukochany to 26-letni Kevin Mglej, z którym pracowała nad swoją najnowszą płytą. Para nie widzi poza sobą świata, czego nie sposób nie zauważyć na zdjęciach i nagraniach, które Roxie publikuje w mediach społecznościowych. Nie przeszkadza jej nawet 8-letnia różnica wieku ani fakt, że Kevin ma 3-letniego syna. Ostatnio zakochani wypoczywali na bajecznych Malediwach. Tam młoda wokalistka ładowała baterie przed kolejnym pracowitym sezonem i premierą swojej najnowszej płyty "13+5", która ukaże się już w marcu.

Rodzina Roksany Węgiel powiększyła się! Wokalistka pokazała urocze zdjęcia z maleństwem

Krótko po powrocie z wakacji Roksana ogłosiła w mediach społecznościowych szczęśliwą nowinę. Jej rodzina powiększyła się o uroczego pieska! Sądząc po zdjęciach, młoda gwiazda adoptowała prawdopodobnie szczeniaka charta włoskiego. 

- Poznajcie Szafira - napisała na swoim profilu na Instagramie. 

Adopcja psa to poważny krok, zwłaszcza dla tak młodej i zapracowanej osoby. W tym roku Roksanę czeka premiera płyty i mnóstwo koncertów. W maju będzie ona również pisała egzamin maturalny. Artystka nie musi jednak się martwić, bo w opiece nad Szafirem z pewnością będzie pomagał jej Kevin.

Zdjęcia pieska możecie zobaczyć poniżej! Prawda, że jest uroczy?

Roxie i Szafir

i

Autor: Instagram/@roxie_wegiel
Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!
Sonda
Wolałbyś psa ze schroniska czy z hodowli?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany