Ujawniamy kulisy!

Wielki pojedynek Górniak i Steczkowskiej na sylwestrze. Obie zaśpiewają z...

2022-12-14 5:30

Edyta Górniak (50 l.) i Justyna Steczkowska (50 l.) od lat są skonfliktowane. Całkowicie odwrotne są relacje ich synów. Allan Krupa (18 l.) i Leon Myszkowski (22 l.) nie tylko bardzo się lubią, ale i współpracują ze sobą. Jak dowiedział się „Super Express”, podczas sylwestrowej imprezy TVP dojdzie do wielkiego pojedynku duetów diw z ich synami.

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska rywalizują ze sobą już od lat 90. Ale konflikt narósł, gdy obie zasiadły w jury programu „The Voice of Poland”. Górniak bez ogródek zaczęła mówić, że Steczkowska jest złośliwa.

- Nie żałuję, że nie będzie Justyny. Jestem przeciwnikiem intryg, staram się nie dokuczać nikomu, z natury nie jestem złośliwa i nie czerpię siły z radości, że komuś zrobię przykrość – podsumowała Edzia, ciesząc się, gdy Jusia zniknęła z show.

Później diwy kłóciły się jeszcze wiele razy.

Ostatnio ich synowie doszli do porozumienia. Obaj tworzą muzykę i zaczęli nawet razem występować. ZOBACZ: Syn Górniak baluje do rana. Papieroski, czułości z dziewczyną i syn Steczkowskiej. MAMY ZDJĘCIA

Ale Górniak nadal unika "Steczki" jak ognia.

- Justyna zainicjowała konflikt wielokrotnie. I za każdym razem się z tego wycofuje, robi z tego spektakl, mówi, że: "Ojejku, my się przecież kochamy". Może to jest sposób na tytuły w gazetach? - powiedziała nam Edyta przed miesiącem, co pokazuje, że atmosfera wciąż jest bardzo napięta.

Ale teraz nadarza się okazja, by się pogodzić. Jak się bowiem dowiedzieliśmy, podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem obie gwiazdy wystąpią… w duetach ze swoimi synami. Produkcja aż drży o to, co wydarzy się za kulisami.

- Allan i Leon się lubią, na pewno spędzą ze sobą czas. A co z Edytą i Justyną? Będą się unikać? Może wreszcie podadzą sobie rękę - zastanawia się osoba z produkcji.

Jedno jest pewne – widzów czeka emocjonujący pojedynek na występy matek z synami.

Na który występ czekacie bardziej?