Wiemy, ile kosztowało wesele Królikowskiej! Na minimalizm i ekologię wydali krocie! Tylko u nas

i

Autor: Instagram Wiemy, ile kosztowało wesele Królikowskiej! Na minimalizm i ekologię wydali krocie! Tylko u nas

Wiemy, ile kosztowało wesele Królikowskiej! Na minimalizm i ekologię wydali krocie! Tylko u nas

2021-09-13 11:13

Wesele Julii Królikowskiej (22 l.) i Jakuba Piotra Nowaka (32 l.) było drugą taką imprezą w rodzinie Królikowskich. Miesiąc temu na ślubnym kobiercu stanął Antek Królikowski i Joanna Opozda. Ich wesela różniły się od siebie znacząco. Cena również była inna. Wiemy, ile siostra Antka zapłaciła za wynajem bajecznego miejsca na swój wielki dzień.

Wesele Julii i Jakuba odbyło się w prawdziwie bajecznym miejscu. Para zaprosiła gości do lasu! Przystań Zbójna Góra znajduje się jedynie 18 kilometrów od centrum Warszawy. To właśnie tam para zdecydowała się zaprosić gości i wspólnie celebrować wstąpienie w związek małżeński! Wszystko w klimacie "slow wedding". Impreza odbyła się w namiocie wśród natury. Dodatki były z drewna i roślin, a całości dopełniało klimatyczne oświetlenie i wszechobecna zieleń. Lokal znajduje się bowiem w otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Zdjęcia z tego miejsca możecie zobaczyć tutaj: To tutaj odbyło się wesele Julii Królikowskiej. Impreza w środku lasu, miejsce zwala z nóg! [Zdjęcia] Co jeszcze wiadomo o weselu Julii i Jakuba? Ich przyjęcie było ekologiczne, za co zapłacili niemałe pieniądze.

ZOBACZ: Nasz ekspert komentuje suknię ślubną Julii Królikowskiej. Radzi konsultację z Opozdą!

Ślub i wesele Julii Królikowskiej! Minimalizm i ekologia

Niebo, trawa, drzewa, woda – czego nam więcej potrzeba, żeby dobrze się czuć? Może jeszcze dobrego jedzenia w towarzystwie przyjaciół? - tak reklamuje się Przystań Zbójna Góra. Wszystko zachowane jest tam w duchu zero waste. Wesele Julii Królikowskiej, które się tam odbyło, nawiązywało do zasady 5R, czyli refuse (odmawiamy nieekologicznym produktom), reduce (ograniczam się w duchu minimalizmu), reuse (używam ponownie), recycle (segregacja śmieci) i rot (kompostujemy).

SPRAWDŹ: Pierwszy taniec Julii Królikowskiej. Szok, tańczyli do piosenki dla dzieci!

Wiemy, ile kosztowało wesele siostry Antka Królikowskiego

Aby stworzyć wspomniany wcześniej klimat, Julia i Jakub musieli wynająć całą przestrzeń, za co zapłacili niemałe pieniądze. Cena uzależniona jest od liczby gości, miesiąca, a nawet dnia tygodnia! Ślub Królikowskiej i Nowaka odbył się w sobotę, 11 września. Według naszych informacji, cena w ten dzień za wynajęcie zielonej przestrzeni oscyluje między 10-14 tysiącami złotych! Zawiera m.in. halę namiotowa, parking, bar, ochronę obiektu, krzesła i stoły czy sprzątanie po weselu. Dla niektórych może wydawać się to niewiele, jednak należy doliczyć koszty cateringu, który na życzenie oferuje lokal.

NIE PRZEGAP: Dorota Gardias ma nowotwór! Czeka ją operacja. "Życie przeleciało mi przed oczami"

W zależności od menu, cena za osobę waha się między 165-195 złotych. Jeśli na weselu pary bawiło się 150 gości, za serwowane dania Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak mogli zapłacić nawet 29 tysięcy złotych! Nie od dziś wiadomo, że wesele to kosztowna sprawa. Do wszystkiego dochodzą takie wydatki, jak suknia ślubna, garnitur, dodatki itp.

Sonda
Ile wydaliście na swoje wesele?
Pierwszy taniec Julii Królikowskiej. Tak wyglądało wesele aktorki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE