Dorota Gardias ma nowotwór! Czeka ją operacja. "Życie przeleciało mi przed oczami"

2021-09-13 8:11
Dorota Gardias ma nowotwór piersi! Czeka ją operacja
Autor: AKPA Dorota Gardias ma nowotwór piersi! Czeka ją operacja

Szokujące doniesienia. Dorota Gardias (41 l.) wyznała, że cierpi na nowotwór piersi. Usłyszała diagnozę, która była dla niej wielkim ciosem: "Życie przeleciało mi przed oczami" - zdradziła w wywiadzie. Teraz prezenterkę czeka poważna operacja. Jak się czuje Dorota Gardias? Szczegóły leczenia i stanu zdrowia gwiazdy.

Dorota Gardias ma nowotwór piersi. Prezenterka TVN wyznała, że jest chora w rozmowie z Party. Opowiedziała o swoim stanie zdrowia i przyznała, że czeka ją operacja. Ostatnie lata nie są dla Gardias łaskawe. Najpierw koronawirus, na który zachorowała wraz z córeczką Hanią (8 l.). Choroba sprawiła, że gwiazda trafiła do szpitala z bardzo poważnymi objawami: - Nagle nie mogłam w pełni nabrać powietrza do płuc. To jest okropne, niemoc, której nie sposób opisać! Uważam się za osobę opanowaną, ale w tym momencie płakałam. Łapałam oddech jak ryba wyrzucona z wody - mówiła w 2020 roku. Gdy wszystko zdawało się wracać do normy, w życiu Doroty Gardias przyszedł kolejny dramatyczny moment. Prezenterka ma nowotwór piersi i czeka ją operacja.

ZOBACZ: Kayah tuż po porodzie spotkało coś okropnego! Teraz ostrzega innych

Dorota Gardias ma nowotwór!

W Party wyznała, że poszła na rutynową kontrolę. Lekarz postawił jednoznaczną diagnozę: nowotwór. W piersi Doroty Gardias znajduje się centymetrowy guz. - Gdy usłyszałam, że to nowotwór i jak najszybciej trzeba zrobić operację, życie przeleciało mi przed oczami - mówi. Od razu trafiła pod opiekę onkologów. Wyznała też, że płakała przez pierwsze dni po postawienia diagnozy. Dziś jest już nieco lepiej.

SPRAWDŹ: Wiemy, ile kosztowało wesele Królikowskiej! Na minimalizm i ekologię wydali krocie! Tylko u nas

Rokowania są bardzo dobre: - Na szczęście bardzo dobre. Operację będę miała na koniec września. Po wynikach histopatologii będzie wiadomo, jak dalej ma przebiegać leczenie - przyznała Dorota Gardias. Teraz zachęca kobiety do regularnych badań: - Róbcie je i nie ignorujcie żadnych niepokojących symptomów, bo mamy dla kogo żyć.

Trzymamy kciuki za Dorotę Gardias i życzymy jej dużo siły i zdrowia w tych trudnych chwilach!

Dorota Gardias: Miałam koronawirusa, sąsiedzi omijają mnie szerokim łukiem.
Sonda
Czy dostęp do publicznej służby zdrowia w Polsce z roku na rok:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE