Wiemy, kim będzie pierwszy uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Duże zaskoczenie

2022-06-23 13:06
Wiemy, kim będzie pierwszy uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Duże zaskoczenie
Autor: AKPA/Gałązka

Nowy sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawi się na antenie Polsatu już jesienią. Producenci kompletują obecnie obsadę show. Właśnie wypłynęło nazwisko pierwszego bohatera, który za kilka miesięcy stanie do walki o Złotą Maskę. Kto to będzie?

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od lat cieszy się ogromną popularnością. Format wymaga od uczestników show wykazania się zarówno wokalnie, jak i tanecznie. W każdym odcinku gwiazdy wcielają się w popularnych wokalistów i wokalistki. Zwycięzca każdego odcinka otrzymuje czek o wartości 10 tys. złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny. W finale o główną nagrodę rywalizuje czterech najbardziej docenionych uczestników. Reszta również bierze udział w ostatnim odcinku, występując w pozakonkursowych duetach. W finale jurorzy nie przyznają punktów, lecz wspólnie ustalają klasyfikację końcową. Zwycięzca wygrywa czek o wartości 100 tys. złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny. Komu już w najbliższej edycji przypadnie ten przywilej? Poznaj pierwszego uczestnika show!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wystąpi?

Producenci "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jeszcze kompletują ekipę uczestników na najbliższy sezon show. Do tej pory, udało się ustalić nazwisko tylko jednej gwiazdy, która za kilka miesięcy zmierzy się w rywalizacji na scenie Polsatu. Pierwszym uczestnikiem nowego sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie aktor - Michał Milowicz (52 l.)!

O jego talent wokalny, taneczny i aktorski chyba nikt nie musi się martwić. Cała Polska kocha jego role filmowe, zwłaszcza w komediach, ale tu pokaże się z nieco innej strony i będzie miał szansę zaprezentować swój warsztat w różnych wersjach. Nie ulega wątpliwości, że ma spore szanse wygrać cały program - podała Pomponikowi osoba z otoczenia aktora.

Danzel zwycięzcą 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"!
Sonda
Kto jest Twoim ulubionym jurorem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE