Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA/Podlewski

Michał Wiśniewski straci pracę?! "Twoja twarz brzmi znajomo" po 10 latach znika z anteny Polsatu

2022-06-21 20:25

Michał Wiśniewski może już zacząć poszukiwania nowej pracy! Show "Twoja twarz brzmi znajomo" po dekadzie ma zniknąć z anteny Polsatu. Według nieoficjalnie potwierdzonych informacji program ma zastąpić nowy format. "Starstruck", oparty na brytyjskim show, to muzyczne starcie tych, którzy potrafią naśladować znanych i lubianych wokalistów. Ruszyły castingi!

"Starstruck" ma zastąpić w Polsacie program "Twoja twarz brzmi znajomo"

Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć portalowi Wirtualne Media, show "Twoja twarz brzmi znajomo" ma po 10 latach zniknąć z anteny Polsatu. Zaczerpnięty z Wielkiej Brytanii format "Starstruck" ma zastąpić popularny program, którego jednym z jurorów jest Michał Wiśniewski.

Czy to oznacza, że wokalista straci pracę?! Nadal nie ma na ten temat dodatkowych informacji. Wiadomo już za to, czego widzowie mogą spodziewać się po samym "Starstruck". Uczestnicy programu, luźno opartego na popularnym w latach 90. show „Stars in Their Eyes”, będą mieć za zadanie odwzorować postacie swoich ulubionych wykonawców. 

Przygotowaną przez nich stylizację, choreografię i ewentualny talent wokalny będzie oceniać jury. Kto w nim zasiądzie? Czy to tam znajdzie się miejsce dla Michała Wiśniewskiego? Tego dowiemy się już prawdopodobnie wiosną 2023 roku, kiedy ma zostać wyemitowany pierwszy sezon nowego show. 

Aktualnie ruszają castingi do "Starstruck"! Poszukiwane są pełnoletnie osoby, które potrafią naśladować słynnych wykonawców. Czujecie, że moglibyście się sprawdzić? Swoje zgłoszenia możecie przesyłać za pośrednictwem strony endemolshine.pl/casting.

Michał Wiśniewski straci pracę?! Twoja twarz brzmi znajomo po 10 latach znika z anteny Polsatu

i

Autor: Polsat/mat. prasowe

Krzysztof Rutkowski pojawi się w nowym sezonie "Tańca z gwiazdami"! Co już wiadomo? Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Najlepszy Koncert Świata VOX FM Warszawa 2022
Sonda
Będziesz oglądać "Starstruck"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE