Wiemy, kto poprowadzi nowy program TVP o zaręczynach!

2017-10-06 17:29

Już za kilka dni ruszą zdjęcia do nowego programu TVP, którego roboczy tytuł do "Zaręczyny. Najlepsze scenariusze". Produkcja poświęcona jest tematyce zaręczyn i przygotowań do ślubu. W roli gospodyń zobaczymy Adę Fijał oraz... Paulinę Komorowską. To właśnie ona zastąpiła Kasię Glinkę, która odrzuciła ofertę TVP.

"Super Express" jako pierwszy informował o tym, że Katarzyna Glinka otrzymała propozycję poprowadzenia nowego programu TVP. Aktorka w ostatniej chwili zrezygnowała ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Potwierdziła to jej agentka - Program rzeczywiście powstanie, a Katarzyna Glinka rozważała propozycję. Niestety, w związku z zobowiązaniami zawodowymi nie mogła podjąć się podjąć tego projektu TVP - powiedziała w rozmowie z Plejadą. Miejsce pięknej aktorki zajęła Paulina Komorowska. Prywatnie jest żoną piłkarza Marcina Komorowskiego oraz weddingplanerką i redaktor naczelną serwisu o zaręczynach.

ZOBACZ: Bujakiewicz dostała nową pracę. Będzie poprawiać domy gwiazd!

PRZECZYTAJ: Kobiety bez twarzy w programie Wojciechowskiej. Zrobiła im TO rodzina

POLECAMY: Lewandowska wydaje kalendarz i pozuje z mężem! [GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE