Jacek Jelonek

i

Autor: AKPA/Mieszko Jacek Jelonek

Będzie się działo!

Wiemy, kto zatańczy w parze z Jackiem Jelonkiem w "Tańcu z Gwiazdami"! To brytyjski gwiazdor

2022-07-29 15:30

Jacek Jelonek (36 l.) już w zeszłym roku stał się gwiazdą telewizji, gdy pojawił się w gejowskim show "Prince Charming". Z pewnością podbił serca wielu mężczyzn, wszak jako model może się pochwalić pięknym ciałem i urodą. Teraz będzie mógł pokazać swój taneczny talent na parkiecie "Taniec z gwiazdami". Wiemy już, z kim zatańczy!

Jacek Jelonek w zeszłym roku wziął udział w kontrowersyjnym show "Prince Charming". O jego względy zabiegało 13 homoseksualnych mężczyzn. Przy okazji wszyscy zaczęli się interesować również jego prywatnym życiem. Model jest związany z Oliwerem, z którym tworzy szczęśliwy związek. I to właśnie on namawiał Jacka na udział w "Tańcu z gwiazdami". - Oliwer dowiedział się jako pierwszy i jako pierwszy bardziej się ucieszył ode mnie, ja byłem bardziej zestresowany niż on. Mogę powiedzieć, że była to wspólna decyzja, bo Oliwer pchał mnie do tego, powiedział, żebym szedł - powiedział model w rozmowie z Jastrząb Post. Teraz ujawniono z kim Jelonek zatańczy w show!

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Z kim Jacek Jelonek zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

Od dawna było wiadomo, że Jacek zatańczy z mężczyzną, co wywołało spore zamieszanie, bo takiej sytuacji jeszcze w programie nie było. Dopiero teraz produkcja ujawniła, kim będzie jego partner. Michael Danilczuk to utalentowany i znany za granicą tancerz. Z takim nauczycielem z pewnością Jelonek świetnie sobie poradzi na parkiecie show. 

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": kto wystąpi? Pełna lista uczestników

Kim jest Michael Danilczuk?

Produkcja postanowiła przedstawić nowego tanecznego partnera Jacka Jelonka. Ma on na swoim koncie sporo sukcesów. "Jego naturalny talent i pasja do tańca zaczęła się w wieku 7 lat, kiedy mama zabrała go do lokalnego studia tańca. W wieku 14 lat osiągnął wiele tytułów, w tym vice Mistrzostwo Polski Juniorów. Od tamtej pory odnosi liczne sukcesy, reprezentując Polskę w zawodach krajowych i międzynarodowych? Wielokrotnie był choreografem i pokazywał swoje umiejętności w brytyjskiej edycji Tańca z gwiazdami, BBC Strictly Come Dancing, a nawet występował przed królową Anglii?", czytamy na stronie "Tańca z gwiazdami". Sam tancerz również potwierdził swój udział w show i nie ukrywa, że tańczenie w programie było jego marzeniem, które w końcu się spełniło. Polscy widzowie mogą go kojarzyć z występów w "Dzień dobry TVN", gdzie tańczył razem z Jowitą Przystał.

Danilczuk to nie jedyny nowy tancerz w "Tańcu z gwiazdami". Jesienią na parkiecie zobaczymy także Ukraińca Romana Osadchiya (prawdopodobnie zatańczy z Jamalą, zwyciężczynią Eurowizji), Dominika Rudnickiego-Sipajło i Julię Supryś. Będą także Janja Lesar, Sylwia Madejska, Wiktoria Omyła, Rafał Maserak, Michał Bartkiewicz, Jacek Jeschke i powracający do programu Robert Rowiński.

Sonda
Będziesz oglądać nową edycję "Tańca z gwiazdami"?
Nasi Partnerzy polecają