Wiktoria Gąsiewska zachwyciła internautów sesją w zmysłowej bieliźnie [ZDJĘCIE]

2022-04-09 13:52
Wiktoria Gąsiewska
Autor: AKPA Wiktoria Gąsiewska nie jest już sama?! Tak bawiła się u boku tajemniczego mężczyzny

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Popularność zdobyła dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Od tamtej pory jej kariera nabrała tempa. Oprócz pracy na scenie, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Niedawno pochwaliła się w sieci zmysłowymi zdjęciami z sesji zdjęciowej w bieliźnie. Zachwytom nie było końca.

Wiktoria Gąsiewska już od czasu wczesnej młodości brała udział w licznych castingach do reklam, filmów i seriali. To właśnie na jednym z nich poznała swojego byłego już partnera Adama Zdrójkowskiego, z którym spotykała się kilka lat. Jako dziecko wystąpiła u boku Dody w reklamie popularnej firmy lodów. Jedną z pierwszych ról serialowych odegrała w "Na dobre i na złe". Następnie zagrała pierwszo- lub drugoplanowe role w serialach, takich jak m.in.: "Rodzina zastępcza", "Rodzinka.pl", "O mnie się nie martw", "Przyjaciółki", "Barwy szczęścia" czy "Kowalscy kontra Kowalscy". Na Instagramie zgromadziła szerokie grono fanów, który ochoczo komentują jej zdjęcia. Ostatnio pochwaliła się w mediach społecznościowych zmysłową sesją zdjęciową, do której pozowała w bieliźnie.

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła starszego kolegę swoją nagością

Wiktoria Gąsiewska zachwyciła internautów sesją w zmysłowej bieliźnie

Gwiazda "Barw Szczęścia" potrafi pozować do zdjęć niczym profesjonalna modelka. Jej ostatnia sesja wykonana była w odważniej stylizacji. Wiktoria zaprezentowała się w garniturze i obszytym koronką gorsecie. Swoim strojem przykuła uwagę fanów, którzy od razu zaczęli komentować jej post.

"Cudownie wyglądasz. Bogini piękności"

"Jak subtelnie, pięknie wyglądasz!"

"Ale spojrzenie! Bomba!" - czytamy.

Zobacz galerię: Wiktoria Gąsiewska pociesza się po rozstaniu

Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku
Sonda
Lubisz Wiktorię Gąsiewską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE