Zdrójkowski i Gąsiewska znowu razem. Co ich łączy?

2022-04-05 14:00
Zdrójkowski i Gąsiewska znowu razem
Autor: Materiały prasowe/fot. Karolina Grabowska Zdrójkowski i Gąsiewska znowu razem

Adam Zdrójkowski (22 l.) i Wiktoria Gąsiewska (23 l.) znowu razem! Aktorzy młodego pokolenia wystąpią wspólnie w nowym kinowym hicie. Już wkrótce zobaczymy ich w komedii romantycznej "Święta inaczej".

Idealne święta już były – czas na "Święta inaczej". To komedia romantyczna twórcy takich hitów jak "Rodzinka.pl" i "Listy do M. 4". W nowym polskim filmie zobaczymy istną plejadę gwiazd. Na ekranie wystąpią m.in. Daria Widawska, Karol Dziuba, Wiktoria Kruszczyńska i Oscar Wojciechowski. Oczywiście pojawią się też Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, którzy to jeszcze kilka miesięcy temu byli jedną z bardziej lubianych par w polskim show-biznesie.

Produkcja nie ujawniła, kiedy film w reżyserii Patricka Yoki trafi do kin. Autorami scenariusza są Wiktor Piątkowski, Joanna Niczyj i Anna Siergiej. Za produkcję odpowiada Santa Film sp. z o.o. i Backstage IPG, a koproducentem i dystrybutorem jest Monolith Films.

"Święta inaczej" - o czym jest film? Opis dystrybutora

Tradycyjnie życzymy radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze, dwunastu wigilijnych potraw i mocy wymarzonych prezentów. A co, jeśli ktoś sobie tego nie życzy? Ma dość sztucznych uśmiechów, karpia w galarecie i kolejnych ciepłych kapci w prezencie? Wtedy wybiera święta inaczej! Rzuca wszystko i wyjeżdża w nieznane. Po raz pierwszy od lat nie robi tego, co powinien, tylko to, na co naprawdę ma ochotę. W te Święta nic nie będzie takie jak dotąd, świat stanie na głowie, a nawet najskrytsze marzenia okażą się zaskakująco realne.

Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku
Sonda
Wybierzesz się do kina na "Święta inaczej"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE