Wiktoria Gąsiewska zagrała nagie sceny w filmie o gangsterach. Jak jej poszło? [ZDJĘCIA]

2022-05-12 14:46
Wiktoria Gąsiewska
Autor: nudografia.pl

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Popularność przyniosła jej rola Agaty w serialu "Rodzinka.pl". Od czasu zakończenia emisji tej telewizyjnej produkcji, młoda aktorka nie może narzekać na brak ofert zawodowych. Jakiś czas temu, zagrała w filmie "Krime Story. Love Story". 11 maja dramat ukazał się na platformie Netflix. Widzowie ujrzeli w nim drapieżną wersję Wiktorii Gąsiewskiej, która wystąpiła w rozbieranych scenach. Jak sobie z nimi poradziła?

Wiktoria Gąsiewska już od najmłodszych lat brała udział w licznych castingach do reklam, filmów i seriali. To właśnie na jednym z nich poznała swojego byłego już partnera Adama Zdrójkowskiego. Jako dziecko wystąpiła u boku Dody w reklamie popularnej marki lodów. Jedną z pierwszych ról serialowych odegrała w "Na dobre i na złe". Następnie zagrała pierwszo- lub drugoplanowe role w serialach m.in. "Rodzina zastępcza", "Rodzinka.pl", "O mnie się nie martw", "Przyjaciółki", "Barwy szczęścia" czy "Kowalscy kontra Kowalscy". Nie zabrakło jej również w filmach takich jak: "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Katyń" czy "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Jej ostatnie dzieło, w którym odegrała postać zbuntowanej nastolatki to dramat "Krime Story. Love Story", który od środy, 11 maja, można znaleźć na Netflixie. Wiktoria Gąsiewska zmierzyła się w filmie z pikantnymi scenami. Na niektórych z nich prezentowała się nago.

Wiktoria Gąsiewska nago w filmie

Film "Krime Story. Love Story" 11 maja miał premierę na Netflixie, a wcześniej można go było oglądać w kinach. Dzieło jest ekranizacją książki rapera Marcina "Kaliego" Gutkowskiego. W kinowej produkcji pojawiła się plejada gwiazd.

W tym filmie nie ma scen stricte seksualnych, ale rzeczywiście pojawia się nagość. To zawsze jest trudne. Przed kamerą są dwie osoby, ale wokół jest mnóstwo innych ludzi (...) Pamiętam, że w którymś momencie reżyser ustalił z Wiktorią, że ona rozbierze się w jednym z ujęć. Mnie o tym nie poinformowano, więc gdy zaczęliśmy kręcić tę scenę, odwróciłem się i zawstydziłem, co widać w filmie - czytamy w "Fakcie" wypowiedź aktora Cezarego Łukaszewicza.

Aktorka opisała swoją postać jako "zbuntowaną nastolatkę" i podkreśliła, że nigdy wcześniej widzowie nie widzieli jej w tak ostrej roli. Obrazy z filmu oparte są na faktach.

Czytając książkę „Krime Story” dzwoniłem wiele razy do Kaliego, żeby zapytać go, czy naprawdę takie sytuacje, które w niej opisał, miały miejsce. Nie chciało mi się w to wierzyć, że dzieci z szanowanych rodzin żyją w taki sposób. Kali powiedział, że opisał prawdziwą historię, która do tej pory nie została rozwikłana ani przez policję, ani przez żadne inne służby - zdradził reżyser filmu Heatcliff Janusz Iwanowski.

Sonda
Lubisz Wiktorię Gąsiewską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE