Spis treści
Wiśniewscy nie stawili się w sądzie
Michał Wiśniewski znowu się rozwodzi. Wokalista zespołu Ich Troje po raz kolejny nie miał szczęścia w miłości. Piosenkarz jest w trakcie swojego piątego rozwodu. Już niedługo jego małżeństwo z Polą Wiśniewską dobiegnie końca. Ich sprawa rozwodowa oficjalnie rozpoczęła się w połowie czerwca br. Podczas pierwszego spotkania w sądzie Wiśniewscy nie usłyszeli wyroku. Teraz odbyła się kolejna rozprawa. 6 czerwca Michał i Pola ponownie mieli spotkali się w sądzie w Warszawie. Tym razem sąd wydał orzeczenie w sprawie dzieci Wiśniewskich. Co ciekawe, żadna ze stron nie pojawiła się na miejscu. Jak udało nam się ustalić, Michał miał zobowiązania zawodowe, a Pola przebywa na wakacjach.
ZOBACZ TAKŻE: Zapytali Polę Wiśniewską, czy może liczyć na pomoc przy dzieciach. "Zostałam ze wszystkim sama"
Sprawa dotyczyła dzieci
W poniedziałek 6 lipca sąd wydał orzeczenie w kwestii wychowywania dzieci Michała i Poli Wiśniewskich. W rozmowie z ESKA.pl informację potwierdziła Justyna Nowak-Trojanowska, adwokat Poli.
Rzeczywiście dziś miało miejsce ogłoszenie orzeczenia w przedmiocie zabezpieczenia m.in. kontaktów pozwanego z dziećmi. Obecność na nim nie jest obowiązkowa. [...] Treść postanowienia będzie mi znana dopiero dziś pod wieczór, najpóźniej jutro rano, kiedy zostanie zamieszczona w portalu sądowym - przekazuje mecenas.
Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego
To już piąty rozwód Michała Wiśniewskiego. Jego pierwszą żoną była Magda Femme. Byli razem w latach 1996-2001. Najbardziej medialne było małżeństwo z Mandaryną, w latach 2002-2006. Anna Świątczak była trzecią żoną Michała, od 2006 do 2011 roku. Przed Polą Wiśniewski był związany z Dominiką Tajner. Wzięli ślub w 2012, a rozwiedli się w 2019 roku. W 2026 roku oficjalnie rozwiedzie się z Polą Wiśniewską.