Gwiazdor przeszarżował nad wodą!

Włodzimierz Matuszak zaliczył małą wpadkę na zawodach wędkarskich. Trzeba było suszyć spodnie!

2023-07-14 5:30

Włodzimierz Matuszak (76 l.) w pamięci widzów zapisał się głównie jako ksiądz z serialu „Plebania”. Nie wszyscy jednak wiedzą, że wielką pasją aktora jest wędkarstwo. Ostatnio gwiazdor brał udział w zawodach Grube Ryby i przy okazji zaliczył nieplanowaną kąpiel w stawie.

Grube Ryby to odbywające się od lat zawody wędkarskie aktorów i muzyków. Tym razem gwiazdy rywalizowały ze sobą na terenie ośrodka wypoczynkowego Kasor w Strykowie, do którego przynależą ogromne stawy rybne. Jednym z zapalonych zawodników był słynny proboszcz Antoni z „Plebanii”, czyli Włodzimierz Matuszak. Aktorowi podczas imprezy miał mały wypadek. Próbując uwolnić haczyk, który zaplątał się w zarośla, skąpał się w stawie. Na szczęście ten incydent nie zepsuł mu humoru. Pogoda była upalna, więc spodnie szybko wyschły, a na koniec dnia pan Włodek okazał się najlepszym rybakiem i stanął na najwyższym stopniu podium zgarniając wszystkie możliwe nagrody.

Kto jeszcze oprócz Włodzimierza Matuszaka chwycił za wędkę?

Do rywalizacji po wyciągnięcie ze stawu największych okazów stanęli, m.in.: Jacek Rozenek, Jacek Kawalec, Dariusz Kordek, Laura Łącz, Karolina Nolbrzak, Włodzimierz Matuszak, Waldemar Błaszczyk, Sebastian Fabijański, Tomasz Kozłowicz, Tomasz Martyński, Katarzyna Paskuda oraz Andrzej Jaxa - Chamiec. Upał w tym roku nie sprzyjał zawodnikom, bo ryby słabo brały. Niemniej jednak gwiazdy wyszły z rywalizacji obronną ręką. Na podium stanęli: Włodzimierz Matuszak, który zdobył pierwsze miejsce, drugie zajęła Monika Mical-Połczyńska, a na trzecim uplasowała się Karolina Nolbrzak. Nagrody i dyplomy zawodnikom wręczali Laura Łącz oraz Waldemar Piórek - prezes Fundacji WIP.

Wędkarze zamiast ryby złowili egzotycznego żółwia
Sonda
Lubisz chodzić na ryby?