Wnuczka zaprosiła Zenka na kawę, Zenek Martyniuk

i

Autor: instagram Wnuczka zaprosiła Zenka na kawę, Zenek Martyniuk

Martyniukowie znów mogą spotykać się z wnuczką. Dziewczynka jest zapatrzona w Zenka! [GALERIA]

2021-06-15 10:18

Nie ma wątpliwości, że Zenek Martyniuk (52 l.) to wzorowy dziadek. Od dnia narodzin rozpieszcza małą Laurę (2,5 r.) jak tylko może. Ostatnio znów zawitał do Russocic w Wielkopolsce, żeby zobaczyć się z ukochaną wnuczką. Jednak nie zawsze było tak kolorowo! Po rozwodzie Daniela Martyniuka z Eweliną, kontakty z dzieckiem były utrudnione przez napiętą sytuację w rodzinie. Teraz, kiedy matka dziecka zezwoliła na widywanie córki, król disco polo nie mógł przepuścić takiej okazji. Wnuczka wpatrzona jest w niego jak w obrazek. Zobaczcie, jak się razem bawili.

Daniel Martyniuk skazany! Syna gwiazdora disco-polo nie było w sądzie i nie wysłuchał wyroku

Wygląda na to, że dawne żale i pretensje odeszły już w niepamięć. Mimo że drogi Daniela (32 l.) i Eweliny (22 l.) już dawno się rozeszły, to Zenek i Danusia (53 l.) Martyniukowie starają się pozostać w dobrych stosunkach z byłą synową. Po rozwodzie Ewelina miała dość i chciała ograniczyć dziadkom widywanie wnuczki. Miała też zrezygnować z nazwiska, które zna cała Polska. O tym wszystkim poinformowała w SMS-ie, a jego treść pokazała mediom żona Zenka. Jak udało nam się dowiedzieć, słynni dziadkowie znów mogą widywać się z wnuczką, kiedy tylko chcą, i chętnie korzystają z tych zaproszeń. Laura bardzo się cieszy z ich odwiedzin. Szczególnie upodobała sobie dziadka, któremu zawsze chce o wszystkim opowiedzieć. Radości i wspólnym zabawom nie było końca. Dziewczynka była tak szczęśliwa, że towarzyszyła królowi disco polo nawet przy piciu kawy.

– Laura jest bardzo fajną, mądrą dziewczynką. Uwielbia, jak się jej śpiewa i sama też już powtarza piosenki, w tym również moje – mówił nam niedawno Zenek.

Teraz, kiedy artysta mniej koncertuje, w końcu ma czas dla swoich bliskich.

Jak dobrze znasz Zenka Martyniuka?

Pytanie 1 z 10
Z której piosenki grupy Akcent pochodzi cytat: "Jak do tego doszło nie wiem"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE