Wodzianka Kuby Wojewódzkiego gwiazdą disco polo! Wystąpiła w teledysku grupy Selfie

2015-07-07 11:00

Przepiękna Marta Karpińska, która występuje w programie Kuby, robi karierę muzyczną. Zasiliła szeregi młodego i bardzo obiecującego zespołu Selfie. Tworzą go wokaliści Mariusz Gralak i Łukasz Terpiński. Seksowna Wodzianka wystąpiła w ich teledysku.

Kilka dni temu zakończyły się zdjęcia do najnowszego klipu grupy. Tytuł piosenki brzmi ,,Polskie chłopaki". Teledysk kręcony był w malowniczym skansenie w Kłóbce. - Tym samym, gdzie teledysk Donatan i Cleo realizowali swój klip do piosenki ,,My Słowianie" - opowiadają nam Mariusz i Łukasz.

Wodzianka wcieliła się w rolę uroczej wnuczki, która przebiera wśród kandydatów na męża - A tak naprawdę, to szuka takich prawdziwych chłopaków ze wsi – dodają muzycy. - To utwór w lekko folkowym klimacie, który idealnie przyjmowany jest przez publiczność podczas naszych koncertów.

Selfie, obok Mariusza i Łukasza – którzy śpiewają – tworzą również zawodowi tancerze, mistrzowie polski w break dance: Jarosław Wróblewski i Damian Hubert.

- Dzięki temu również koncerty naszej grupy są bardzo energetyczne i z poczuciem humoru – dodają Mariusz i Łukasz. - Mamy fajny kontakt z publicznością, która bardzo pozytywnie nas przyjmuje.
Zespół Slefie narodził się w 2015 roku. Jednak muzycy już wcześniej tworzyli.

- Pod inną nazwą nagraliśmy ponad dwadzieścia piosenek. Mamy na koncie teledyski do utworów: ,,Selfie ze mną zrób: i ,,Żyje się" - dodają artyści i zdradzają, że marzą o tym, aby jeszcze w tym roku wydać swoją płytę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE