Magda Gessler uderza w Edytę Górniak

i

Autor: instagram/ONS Magda Gessler uderza w Edytę Górniak

Wojna! Gessler MASAKRUJE Górniak. Mocne słowa. Edyta nie pozostała dłużna!

2020-11-12 13:02

Edyta Górniak (48 l.) mierzy się z falą ataków po swojej ostatniej transmisji live na Instagramie. Diwa opowiedziała w nim o teoriach spiskowych dotyczących pandemii koronawirusa i m.in. że w szpitalach leżą statyści. Do tłumu krytykującego piosenkarkę dołączyła właśnie Magda Gessler (67 l.), która zarzuciła Górniak fałszowanie i wprost nazwała ją "ignorantką". Diwa nie pozostaje dłużna. Pod osłoną nocy odpowiedziała restauratorce, również wbijając jej szpilę.

Edyta Górniak nieźle sobie nagrabiła, gdy podczas niedzielnej transmisji live dla swoich fanów opowiedziała im ze szczegółami, co sądzi na temat sytuacji na świecie, koronawirusa, noszenia maseczek i szczepionek. Jej zdaniem pandemia została zaplanowana, a Bill Gates chce dokonać depopulacji ludzkości

Zobacz: Edyta Górniak RZUCA WSZYSTKO I ZNIKA! Oddaje telefon, odłącza Internet. Co się dzieje z diwą?

W pewnym momencie swojego live'a Edyta powiedziała, że zna przypadki, kiedy w szpitalach zamiast pacjentów leżeli statyści. Te słowa wyjątkowo rozzłościły środowisko lekarskie. Głos zabrał nawet wzburzony prezes Naczelnej Rady Lekarskiej.

Zobacz: Lekarz OSTRO o Edycie Górniak. "Powinna być ŚCIGANA przez państwo polskie"

Górniak oberwało się też od Magdy Gessler. Po 3 w nocy ze środy na czwartek restauratorka zamieściła na Facebooku i Instagramie post ostro krytykujący Górniak. 

"Fałszujesz koleżanko!" - napisała Gessler, nawiązując do śpiewu Edyty, a tak naprawdę wytykając jej powielanie i głoszenie fałszywych jej zdaniem informacji. "Polska piosenkarka. Ignorantka" - dodała Magda.

O piątej nad ranem do kontrataku przystąpiła Edyta Górniak:

"Poćwiczę zatem. Uwielbiam twoje kotlety. Są mega" - napisała w komentarzu pod postem Gessler, a potem dodała więcej na swoim instastory: 

"Oops... Słowa wagi ciężkiej. Warto Magdalenko oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie o ich skróty lub złośliwe interpretacje. Nie powinien być to zbyt duży wysiłek dla osoby inteligentnej. Serdeczne ukłony" - skomentowała piosenkarka. 

Gessler kontynuowała jeszcze krytykowanie Edyty w komentarzach, które wymieniła ze swoimi fanami. 

- Pani Edyta straciła poczucie miejsca i czasu. Straciła poczucie rzeczywistości. Nie ma szacunku do powagi sytuacji na świecie i w Polsce i do służby zdrowia - pisała.

I tak pod osłoną nocy, gdy niemal cała Polska słodko spała, w Internecie doszło do starcia tytanów! Screeny wpisów i komentarzy gwiazd znajdziecie w naszej galerii poniżej.

Zobacz także: Edyta Górniak ODDAJE SWOJE UBRANIA. Za darmo. Każdy może coś dostać

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE