Słowa córki Wodeckiego chwytają za serca. "Mam wrażenie, że Tata..."

2022-05-22 20:17
Wstrząsające słowa córki Wodeckiego: mam wrażenie, że Tata jest obok
Autor: akpa Wstrząsające słowa córki Wodeckiego: "mam wrażenie, że Tata jest obok"

Dziś (22 maja) mija 5. rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego (+67 l.). Nadal ciężko uwierzyć, że nie ma go już wśród nas. Nie powinny więc, dziwić słowa jego córki, Katarzyny Wodeckiej-Stubbs, która wciąż czuje jego obecność i dostaje znaki od zmarłego taty.

Cała Polska była zszokowana, gdy pięć lat temu media obiegał informacja, że odszedł Zbigniew Wodecki. Muzyk miał zaplanowaną operację wszczepienia baypass-ów. Niestety, kilka dni później dostał udaru, który doprowadził do śmierci legendy polskiej muzyki. Rodzina, przyjaciele i fani byli w szoku. Nadal trudno się pogodzić z tą stratą. Córka Wodeckiego wyznaje, że nadal czuje jakby jej tata był obok i jej pomagał.

Zobacz: Zbigniew Wodecki nie żyje. Muzyk miał 67 lat

Córka Wodeckiego wspomina znanego tatę

Śmierć Wodeckiego to cios szczególnie dla jego bliskich. Piosenkarz był bardzo rodzinnym człowiekiem i mimo specyficznego stylu życia, zawsze rodzina była na pierwszym miejscu. Chociaż, jak wspomina Katarzyna, w czasach jej dzieciństwa, nie zawsze miał dla dzieci tyle czasu i powinien. Później jednak, nadrobił to jako dziadek. Świata nie widział poza wnuczkami, które strasznie rozpieszczał.

- Codziennie rozmawiał z nami przez telefon. Dzwonił do domu i przyjaciół. Obdzwaniał wszystkich. Na samotność też sobie pozwalał, ale na krótko, bardzo szybko wracał do ludzi - mówi w rozmowie z Faktem.

Tak wygląda grób Zbigniewa Wodeckiego

Nadal czuje jego obecność

Córka piosenkarza przekonuje, że nadal czuje, że jej ukochany tata jest blisko niej. Dostaje od niego nawet znaki i wierzy, że jej pomaga.

- Na co dzień mam wrażenie, że Tata jest obok. Ja z nim pracuję, wydaję jego muzykę, odczytuję od niego różne znaki. Wierzyć, nie wierzyć? Śmiać się nie śmiać? Ja takie znaki widzę. Zawsze na naszych koncertach jest pogoda, nic się nie zepsuło. Widać, jesteśmy pod dobrą opieką - dodała.

Sonda
Która piosenka Zbigniewa Wodeckiego podoba ci się najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE