Wszyscy mieli dość Michała i Ady z Rolnik szuka żony?!

i

Autor: FB/@rolnikszukazonytvp

Szok!

Wszyscy mieli dość Michała i Ady z "Rolnik szuka żony"?! Zaskakujące wyznanie pary

2023-02-22 20:00

Michał i Ada to jedna z par, które powstały za sprawą 9. edycji randkowego show "Rolnik szuka żony". Obecnie zakochani mieszkają w domu rodzinnym chłopaka i planują ślub! W jednym z ostatnich wywiadów podzielili się nieoczekiwanym wyznaniem. Wszyscy na planie "Rolnika" mieli ich dość! Sprawdźcie, dlaczego.

Michał i Ada to para, która znalazła miłość w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Początkowo chłopak wahał się między wyborem Adrianny a Marty. Drugą z kandydatek podpowiadał mu rozum. Faworyzował ją również ojciec Michała. Adrianna okazała się jednak bliższa jego sercu i to właśnie jej postanowił wręczyć białą różę. Obecnie zakochani mieszkają w domu rodzinnym młodego rolnika. Ada ma bardzo dobre relacje z przyszłymi teściami. Świetnie odnajduje się również na gospodarstwie, chociaż pochodzi z miasta. Para planuje już ślub!

Zaskakujące wyznanie Ady i Michała z "Rolnik szuka żony". "Wszyscy mieli nas dość"

Michał i Ada od czasu do czasu udzielają wywiadów, w których wracają wspomnieniami do chwil spędzonych na planie "Rolnik szuka żony". W ostatnim z nich opowiedzieli o tym, jak obecnie wygląda ich życie, a także podzielili się programowymi wpadkami. Ada i Michał bez wątpienia wprowadzali na plan pozytywną atmosferę. Nieoczekiwanie wyznali, że czasami wywoływali tyle zabawnych sytuacji, że wszyscy mieli ich trochę dość.

- U nas na planie w ogóle było śmiesznie do tego stopnia, że już wszyscy mieli nas dość, cała ekipa. Ciągle mieliśmy głupawkę, jak tylko widzieliśmy kamery, ale ogólnie było śmiesznie - powiedziała Ada w rozmowie z portalem tvp.pl.

Lubicie Michała i Adę z "Rolnik szuka żony"?

Zobacz zdjęcia z finału "Rolnik szuka żony 9" w naszej galerii!

Sonda
Wolisz "Sanatorium miłości" czy "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany