Wtopa Viki Gabor w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: AKPA/Podlewski

Wtopa Viki Gabor w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zapomniała… [WIDEO]

2022-03-22 13:54

W trzecim odcinku 16. sezonu show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Viki Gabor wcieliła się w postać Avy Max i wykonała utwór "Sweet but Psycho". Zwyciężczyni Eurowizji Junior zaliczyła jednak wpadkę, która nie pozostała niezauważona. Sprawdźcie, na czym jej potknięcie Viki Gabor!

Trwa 16. edycja uwielbianego przez telewidzów show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie brakuje ogromnych emocji związanych z programem oraz niespodzianek - w drugim i trzecim odcinku "TTBZ" zabrakło Krzysztofa Cugowskiego, już teraz wiadomo również, że i w czwartym skład jury ulegnie zmianie - tym razem nieobecny będzie Michał Wiśniewski. Zastąpi go inny artysta - tutaj możesz sprawdzić, jaki. 

Trzeci odcinek 16. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bezapelacyjnie należał do Ani Rusowicz, która wcieliła się w Irenę Santor. Uważniejsze oko mogło jednak dostrzec wpadkę podczas występu Viki Gabor (15 l.)...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": wpadka Viki Gabor

Nastoletnia zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 jest najmłodszą uczestniczką lubianego show Polsatu. Jej udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wzbudził ogromne kontrowersje. Okazało się jednak, że służy on zarówno rozwojowi kariery młodej gwiazdy, jak i doskonaleniu jej warsztatu. Dotychczas Viki Gabor zaprezentowała się na scenie jako The Weeknd oraz Rihanna, a w trzecim odcinku jako Ava Max.

Młoda wokalistka podjęła próbę odwzorowania jednego z największych hitów Avy, "Sweet but Psycho". Wszystko szło po jej myśli - do momentu, w którym… zapomniała tekstu śpiewanego przez siebie utworu. Nie udało jej się całkowicie zatuszować wpadki - zauważyła ją Małgorzata Walewska, która z przerażeniem czekała na to, co stanie się dalej. Na całe szczęście Viki Gabor zachowała się jak profesjonalna artystka i kontynuowała występ. Wprawne oko (i ucho) może wychwycić potknięcie wschodzącej gwiazdy, jednak nie zrujnowało ono całej piosenki. 

Jak Wam się podobał występ młodej artystki? Zauważyliście jej wpadkę?

Zobacz zdjęcia Viki Gabor w naszej galerii:

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Viki Gabor jako Rihanna w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE