Justyna Steczkowska z synem i jego partnerką

i

Autor: WBF Justyna Steczkowska z synem i jego partnerką

Wydało się, gdzie w weekendy pracuje syn Justyny Steczkowskiej. To spore zaskoczenie

2022-01-14 18:50

Syn Justyny Steczkowskiej (50 l.) próbował już wielu zawodów. Leon Myszkowski (22 l.) zaczynał jako model, później chciał być kucharzem, następnie modowym influencerem a w międzyczasie napisał nawet własną książkę. Dziś musi ciężko pracować przez siedem dni w tygodniu! Wiemy, czym się zajmuje.

Justyna Steczkowska wraz z Maciejem Myszkowskim (49 l.) doczekała się trójki dzieci: synów Leona i Stanisława oraz córki Heleny. Piosenkarka uwielbia spędzać z nimi czas i jak każda mama lubi się czasem nimi pochwalić w mediach społecznościowych. Z okazji urodzin Leona, celebrytka zamieściła na Instagramie zdjęcia syna. „Napisać, że kocha się swoje dzieci to za mało, żeby wyrazić ogrom szczęścia, miłości i sensu, jaki nadają naszemu życiu... Dziękuję Leo, że jesteś” – podpisała post. Ostatnio piosenkarka pojawiła się również na Gali Mistrzów Sportu, gdzie wraz z synem i jego dziewczyną pozowała na ściance. Steczkowska od zawsze wspiera Leona w jego zawodowych działaniach. Jak się ostatnio okazało, chłopak jest teraz bardzo zajęty. Pracuje przez cały tydzień, również w weekendy. Do domu wraca nad razem. Co na to jego mama?

Zobacz: Syn Justyny Steczkowskiej łamie wszelkie zakazy. Popijawa w knajpie to dopiero początek! [ZDJĘCIA]

Jaki zawód wykonuje syn Justyny Steczkowskiej?

Leon Myszkowski zetknął się z show-biznesem w bardzo młodym wieku. Jako 14-latek wystąpił w pokazie mody marki odzieży sportowej. Przewidywano, że być może powtórzy sukces swojego ojca, który również był modelem. Po czasie chłopak zdał sobie sprawę, że chciałby iść w innym kierunku. Przez chwilę prowadził kulinarnego vloga pt. „Uważajcie, żeby wam się nie popieprzyło!”, potem próbował swoich sił jako „szafiarz”, a nawet napisał książkę. Obserwatorzy Leona zastanawiali się, czym syn piosenkarki zajmuje się obecnie. Właśnie takie pytanie zadano mu na Insta Stories.

„W tygodniu jako agent nieruchomości, a w weekendy jako DJ" - odpowiedział Leon.

Trzeba przyznać, że synowi Steczkowskiej nie brakuje zaradności i pracowitości. Ciekawe, jak długo będzie potrafił pracować na tak wysokich obrotach.

Zobacz niżej galerię: Justyna Steczkowska. Królowa śniegu.

Wydało się, gdzie w weekendy pracuje syn Justyny Steczkowskiej. To spore zaskoczenie

i

Autor: @leon_myszkovsky
Sonda
Podoba ci się Steczkowska w roli trenerki "The Voice of Poland"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE