Wydało się! Wiemy, co dalej z przyszłością Danuty Holeckiej w TVP. Sprawa postawiona jasno!

2023-11-21 15:16

Po wyborach parlamentarnych media cały czas spekulują, co dalej z najważniejszymi prezenterami TVP. Danuta Holecka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji. Od lat możemy ją oglądać podczas głównego wydania "Wiadomości". Teraz ujawniono plany względem niej! Poznajcie szczegóły!

Danuta Holecka, 2019r.

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER SUPER Danuta Holecka, 2019r.

Danuta Holecka to bez wątpienia jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. W 1993 roku wygrała konkurs, dzięki któremu została jedną z pracownic TVP. Na początku relacjonowała wydarzenia z Sejmu, później krok po kroku pięła się do góry po szczeblach telewizyjnej kariery. I tym sposobem możemy ją od lat oglądać podczas relacjonowania najważniejszych wydarzeń w kraju i na świecie. Od 2019 roku dziennikarka pełni rolę szefowej informacyjnego serwisu. Od dłuższego czasu spekuluje się jednak na temat jej przyszłości w TVP. Teraz, stacja ujawnia, jakie ma plany względem popularnej prezenterki!

Wiemy, co dalej z Danutą Holecką w TVP! Sprawa jest jasna!

Od październikowych wyborów parlamentarnych wiele mówi się o przyszłości najważniejszych prezenterów Telewizji Polskiej. Jedną z nich z pewnością Danuta Holecka. Stacja wydała już komunikat! Ujawniono prawdę, co dalej z prowadzącą "Wiadomości"!

- Spółka nie planuje zakończenia współpracy z redaktor Danutą Holecką - usłyszeli dziennikarze Faktu, którzy skontaktowali się z TVP.

Zobacz poniższą galerię:

Hity jesiennej ramówki TVP: Jacek Kurski stawia na Kajrę i Sławomira
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany