Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

i

Autor: Mateusz Grochocki/DDTVN/East News Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Niewiarygodne!

Wydawać się mogło, że się przyjaźnią. A teraz na jaw wyszła brutalna prawda! Filip Chajzer zabrał głos

2023-09-15 17:53

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme przez lata prowadzili program "Dzień dobry TVN". W czerwcu podziękowano psycholożce i wielu innym gwiazdom. Wydawać się mogło, że duet darzy się sympatia nawet po odejściu z programu. Teraz jednak na jaw wyszły fakty, które poddają to w wątpliwość. Poznajcie szczegóły!

W czerwcu w programie "Dzień dobry TVN" miała miejsce prawdziwa burza. Posadę prowadzących straciło wiele gwiazd stacji TVN. Wśród nich była między innymi Małgorzata Ohme. Kilka dni temu oficjalnie ze stacją pożegnał się też Filip Chajzer, który przez lata wraż z psycholożką tworzyli zgrany duet prowadzących. Wydawać się mogło, że ich przyjaźń przetrwa trudne czasy. Teraz jednak na jaw wyszły nowe fakty. Przecieramy oczy ze zdumienia.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme już się nie przyjaźnią?! Ten gest wiele mówi

O tym, że ich relacje nie są już tak ciepłe jak kiedyś można wywnioskować z ich Instagrama. Prezenterzy nie obserwują się już nawzajem na Instagramie! A jeszcze do niedawna komentowali sobie posty. W tej sprawie głos ostatnio zabrał sam Filip Chajzer, zapytany w jednym z wywiadów, kto został z nim po odejściu z programu, nie szczędził gorzkich słów.

- Odpowiem ci jednym słowem - nikt. To jest kwestia zero-jedynkowa. Wiem, kto jest moim przyjacielem, a kto nie (...). Okazało się, że miejsce, o którym marzyłem, jest miejscem, o którym marzy bardzo wiele innych osób i ci ludzie źle ci życzą, bo kiedy pracujesz na tak eksponowanym stanowisku, każde potknięcie staje się okazją do wylania wiadra pomyj - wyznał Filip Chajzer w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz. 

Zobacz poniższą galerię:

Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w "Dzień dobry TVN"! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze?
Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?