Tragedia w Mam talent. Uczestnik walczy o życie

i

Autor: YouTube Tragedia w "Mam talent". Uczestnik walczy o życie

Koszmar w "Mam talent", błagają już tylko o modlitwę! Uczestnik w stanie krytycznym walczy o życie! [VIDEO]

2021-10-18 13:00

Na planie amerykańskiego "Mam talent" doszło do wstrząsających wydarzeń. Podczas wykonywania niebezpiecznego numeru doszło do koszmarnego wypadku. Sytuacja była tak poważna, że wszyscy zgromadzeni myśleli, że uczestnik zmarł na miejscu. Mężczyznę pilnie przewieziono do szpitala, jego stan jest krytyczny. Amerykanie łączą się w modlitwie w jego intencji.

16 października na planie amerykańskiego "Mam talent" w stanie Atlanta doszło do wstrząsającego wypadku, którym żyją całe Stany Zjednoczone. Jonathan Goodwin wykonywał bardzo niebezpieczny pokaz. Zapięty w kaftan kaskader wisząc na wysokości 70 metrów, miał uwolnić się spomiędzy nadciągających z przeciwnych kierunków samochodów. Na koniec miał skoczyć i wylądować na dmuchanym materacu już na ziemi.

NIE PRZEGAP: Ludzie są zażenowani reakcją jurorów! Na scenie w "Mam talent" pojawiła się striptizerka!

Niestety, wydarzenia nie potoczyły się zgodnie z planem. Do sieci trafiło wstrząsające nagranie z momentu wypadku. Jonathan Goodwin nie zdążył się uwolnić i został zmiażdżony przez dwa samochody. Po zderzeniu auta stanęły w płomieniach. Kaskader spadł na ziemię. Amerykański tabloid TMZ donosi, że sytuacja była tak poważna, że niemal wszyscy zgromadzeni byli przekonani, że Jonathan już nie żyje. 

- Nasze myśli i modlitwy kierujemy do niego i jego rodziny. Czekamy na dalsze informacje na temat jego stanu — powiedział mediom  rzecznik prasowy programu "Mam Talent".

NIE PRZEGAP: Koszmar Zenka Martyniuka powrócił?! Wiemy, co jego syn wyprawiał w sobotni wieczór...

Według doniesień portalu 11 Alive, do wypadku doszło w czwartek wieczorem na torze Atlanta Motor Speedway. 2 października kaskader chwalił się, że przygotowuje się do kolejnego numeru.

- Jestem w Atlancie, przygotowując nowy numer kaskaderski. Jestem bardzo podekscytowany! - napisał na Twitterze.

To nie pierwszy raz, kiedy Jonathan Goodwin wykonywał niebezpieczne pokazy w "Mam talent". W 2019 roku walijski kaskader dotarł do finału brytyjskiej edycji programu, a rok później doszedł do ćwierćfinału w amerykańskiej edycji programu. 

Zobaczcie wstrząsające nagranie z wypadku niżej! 

NIE PRZEGAP: Z samego rana Anna Samusionek przekazała tragiczne wiadomości. W środku nocy doszło do potwornej tragedii

Sonda
Czy lubisz oglądać pokazy kaskaderskie?
Nasi Partnerzy polecają