Nowy trend?

Wyszkoni przyszła na ściankę w wielkim dresie i adidasach. Internauci: „Jak na spacer z psem”

2023-08-31 15:46

Pokaz kolekcji mody Gosi Baczyńskiej (58 l.) zamykał jubileuszowy rok pracy twórczej projektantki, ulubienicy gwiazd. Toteż na Palcu Solnym we Wrocławiu pokazało się sporo znanych twarzy, zwłaszcza ze świata mody. Na pokaz zajrzała także Ania Wyszkoni (43 l.), która w ostatnim czasie lubi poeksperymentować z modą. Tym razem jej stylizacja okazała się mocno kontrowersyjna, bo na wydarzenie piosenkarka założyła... dres.

Metamorfozy Ani Wyszkoni

Ania Wyszkoni przez lata kariery przeszła ogromną metamorfozę stylistyczną i wizualną. Gdy wygrała "Szansę na sukces" i zaczęła współprace z zespołem "Łzy" wyglądała jak skromna dziewczyna z sąsiedztwa. Ładna, ale nie wyróżniająca się. Choć nie do końca... wyróżniał ją głos. Kolejne lata na scenie przyniosły sporo zmian w jej wyglądzie wokalistki. Eksperymentowała z fryzurami, kolorami włosów, makijażem, plotkowano również o tym, że nie unika chirurgii estetycznej. Ewoluował również jej styl. W ostatnich latach przyzwyczaiła publiczność do odważnych, seksownych stylizacji. Tym razem również zaskoczyła, tyle że z zupełnie innej strony.

Zaskakująca kreacja Ani Wyszkoni. Na ściankę przyszła w dresie

Na jubileuszowym pokazie Gosi Baczyńskiej Anna Wyszkoni pojawiła się w dresie. Czarnym, z białymi lampasami. Spodnie o szerokich nogawkach skutecznie ukrywały kształty filigranowej piosenkarki. Krótka, zapinana zamek błyskawiczny bluza również więcej zakrywała niż odkrywała. Do dresu dopasowała białe sportowe buty i czarno-białą nerką. Niemal niewidoczny makijaż i włosy w lekkim nieładzie dopełniały całości. Ania wyglądała bardzo zwyczajnie. Jak określił jeden z internautów - jakby wyskoczyła na spacer z psem. Jednak czy taka stylizacja pasuje na wydarzenie, jakim jest pokaz mody? Zobaczcie w galerii i sami oceńcie!

Galeria: Anna Wyszkoni nie przypomina siebie sprzed lat. Jej metamorfoza zaskakuje

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

QUIZ. Ci artyści zwojowali polskie talent-show! Czy wiesz, które to były? Tylko prawdziwi fani zdobędą 10/10!

Pytanie 1 z 10
Monika Brodka wielką karierę zaczęła od wygrania?