Wzruszona Ewa Krawczyk ugościła nas w swoim domu. Odebrała nagrodę męża

2021-12-17 6:05
Ewa Krawczyk odebrała nagrodę Super Expressu dla Krzysia
Autor: Sebastian Wielechowski Ewa Krawczyk odebrała nagrodę "Super Expressu" dla Krzysia

Gdyby Krzysiu mógł odebrać tę nagrodę, byłby szczęśliwy i wzruszony – powiedziała nam Ewa Krawczyk (61 l.), trzymając w dłoni statuetkę za największy hit 30-lecia „Super Expressu”. Żona piosenkarza zdradziła nam sekret piosenki „Mój przyjacielu”, utworu, który konkurował z takimi utworami jak „Jestem kobietą”, „Supermenka” czy „Zawsze tam, gdzie ty”.

Z okazji 30. urodzin „Super Expressu” miesiąc temu zorganizowaliśmy plebiscyt na największy hit ostatnich lat. Jedną z piosenek, która głosami naszych Czytelników zdobyła ten zaszczytny tytuł, jest wielki przebój Krzysztofa Krawczyka (†74 l.) „Mój przyjacielu”. Postanowiliśmy osobiście dostarczyć statuetkę wdowie po słynnym piosenkarzu. Ewa Krawczyk ugościła nas w swoim domu i ze wzruszeniem przyjęła nagrodę. – Bardzo dziękuję. Cieszę się, że ludzie głosowali na Krzysia, że nie zapomnieli o nim, że ma tylu fanów. Odczuwam to na każdym kroku, bo dostaję od nich dużo listów, mnóstwo maili, telefonów, za które chciałabym bardzo podziękować. Ludzie nie zapominają Krzysiu – powiedziała „Super Expressowi” wdowa po artyście. – To, że Krzysiu wygrał, to jest zasługa wiernych fanów, którzy nie poddają się i cały czas chcą słuchać jego piosenek. A ja „Super Expressowi” za to bardzo serdecznie dziękuję – dodała.

Reszta artykułu pod galerią.

"Super Express" obok Fryderyka

Statuetka „Super Expressu” stanie w zaszczytnym miejscu. – Postawię ją na kominku, tam, gdzie są wszystkie nagrody mojego męża. Idealnie pasuje do ostatniego Fryderyka. Jestem szczęśliwa i dumna z tej nagrody. Krzysiu również byłby  szczęśliwy i dumny. Nie spodziewałby się tego, bo był skromnym człowiekiem – dodała. Piosenka „Mój przyjacielu” ma swoją historię. – Tekst jest o zdradzie, o przyjacielu, który zdradził. Troszeczkę pokrywa się to z historią Krzysztofa – dodała.

Krzysztof Krawczyk podziwiał Edytę Górniak

Taką samą liczbę głosów w naszym plebiscycie zdobyła Edyta Górniak (49 l.), co ucieszyło panią Ewę. – Mój mąż zawsze mówił, że Edyta powinna była wygrać Eurowizję. Bardzo szanował ją i jej talent. Dlatego ta nagroda to dla mnie podwójna radość – dodała pani Ewa. 

ZOBACZ: Nieznana historia kolędy Krzysztofa Krawczyka. W tle ciężka choroba jego żony

Ewa Krawczyk odebrała nagrodę za hit 30-lecia „Super Expressu”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE