Andrzej Piaseczny

i

Autor: AKPA/Baranowski Andrzej Piaseczny

Jest tam dużo miłości

Z kim mieszka Andrzej Piaseczny? Piosenkarz ujawnił, jak wyglądają ich poranki

2022-09-28 8:10

Andrzej Piaseczny (51 l.) w zeszłym roku dokonał swojego coming outu. Ostatnio natomiast przyznał, że od lat jest w związku z partnerem. Teraz piosenkarz opowiedział, z kim jeszcze mieszka w swoim domu na wsi. Każdy poranek to stałe rytuały.

Andrzej Piaseczny dopiero w zeszłym roku, w wieku 50 lat, zdecydował się przyznać publicznie, że jest gejem. Z pewnością mu ulżyło, bo przez całe życie musiał udawać. W ostatniej rozmowie z "Wprost" przyznał, że od lat jest związany z partnerem, z którym nawet chciałby wziąć ślub. Chce jednak poczekać, aż będzie to możliwe do przeprowadzenia w naszym kraju. - Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Ale jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy - powiedział. Teraz opowiedział dokładnie z mieszka w swoim domu na wsi. 

Andrzej Piaseczny mieszka z mamą i partnerem

Piosenkarz to kochający syn. W związku z chorobą swojej mamy Alicji, lata temu podjął decyzję, że zamieszka ona razem z nim w domu na wsi. Nie wyobraża sobie innego rozwiązania. - Mama jest starszą panią i mieszka ze mną od wielu lat. Jest po ciężkiej chorobie, którą wspólnie przeżyliśmy. To cud, że jest ze mną. To jest naturalne, bo nie dałaby rady mieszkając sama. Ja zawsze byłem trochę maminsynkiem (…). To jest tak, że rodzice zajmują się nami, kiedy my jesteśmy oseskami, a później my jesteśmy im winni opiekę - powiedział w rozmowie z Pomponikiem. Jednocześnie opowiedział jaki poranny rytuał obowiązuje w domu. Obowiązkowo musi być wspólne śniadanie i przytulanie. - Tak jest zawsze, kiedy jestem w domu. Serdecznie to polecam, bo kiedy ludzie się przytulają, świat jest piękniejszy - dodał. Jak widać cała trójka świetnie się dogaduje i dobrze czuje w swoim towarzystwie. 

Sonda
Lubisz muzykę Andrzeja Piasecznego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE