Rozpala wyobraźnię

Zabrakło nam tchu na widok Olgi Bołądź! Język, nogi, sukienka... "Ogień totalny"

2023-08-29 13:06

Olga Bołądź słynie z niesamowitej urody. :Piękna aktorka, która w przeszłości związana była m.in z Sebastianem Fabijańskim, tym razem jednak przeszła samą siebie. Internauci, gdy zobaczyli gwiazdę filmów "Botoks" czy "Kobiety mafii", nie mogli oderwać wzroku. Nam też zabrakło tchu na widok Oli Bołądź. Język, nogi, sukienka... -aktorka rozpaliła wyobraźnię. "Ogień totalny" - skomentował jeden z użytkowników Instagrama.

Olga Bołądź niedawno urodziła córeczkę i wygląda kwitnąco

Olga Bołądź kolejny raz zachwyciła. Patrząc na zdjęcia 39-letniej aktorki, Sebastian Fabijański może żałować, że rozstał się z nią w 2018 roku. Gwiazda filmów Patryka Vegi niedawno została mamą córeczki Rity. Po porodzie aktorka wygląda kwitnąco. Zresztą także będąc w ciąży, Olga Bołądź prezentowała się znakomicie. Swój brzuszek prezentowała nawet na ściance. W trakcie ciąży gwiazda usłyszała niepokojącą diagnozę i musiała nieco zmienić tryb życia. - Zwolniłam, bo okazało się, że ciąża może być zagrożona. Moja lekarka powiedziała, że muszę na siebie uważać, zwolnić, to było w 14. tygodniu ciąży - zdradziła Olga Bołądź w rozmowie z "Vivą". Mimo że teraz aktorka jest młodą mamą, od czasu do czasu pojawia się scenie. Jej ostatni występ w Kielcach wywołał prawdziwą furorę.  Aktorka prowadziła Świętokrzyską Galę Kabaretową.

Obłędna Olga Bołądź. Nie do wiary, że za rok kończy 40 lat

Do sieci trafiły dwa zdjęcia Olgi Bołądź z imprezy. Na fotkach była partnerka Sebastiana Fabijańskiego wygląda obłędnie. Lekko wyciągnięty język, niezwykle zgrabne nogi, buty na obcasie i gustowna sukienka robią piorunujące wrażenie. "Stylowka/kreacja cóż mogę napisać ogień totalny", "Olga jak milion dolarów", "Pani Olga, zjawiskowa jak zawsze", "Kreacja obłędna", "Rakieta", "Jest moc" - pisali zachwyceni użytkownicy Instagrama. Oglądając fotki, trudno uwierzyć w to, że Olga Bołądź za rok skończy 40 lat i jest matką dwójki dzieci.  Dla niej czas zatrzymał się dawno temu. Zobacz w naszej galerii gorące zdjęcia Olgi Bołądź, także te z Kielc. 

Ciężarna Olga Bołądź nieco zwolniła tempo pracy, nie rezygnuje z pracy. Jak znosi ciążę?