Zborowska dodała śmieszne zdjęcie Winiarskiej. Fani wściekli!

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko, instagram/@marysiawiniarska Zborowska dodała śmieszne zdjęcie Winiarskiej. Fani wściekli!

O co poszło?

Zborowska dodała śmieszne zdjęcie Winiarskiej. Fani wściekli! "Przykry widok"

2022-12-13 11:50

Zofia Zborowska (35 l.) opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej mamy, Marii Winiarskiej (71 l.), która, wyraźnie zmęczona, zasnęła... podczas meczu, siedząc na trybunach. Okazało się jednak, że zabawna fotka oburzyła fanów. Byli wściekli, a Zborowska musiała się z tego tłumaczyć!

Zofia Zborowska to aktorka, a prywatnie - córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej, żona Andrzeja Wrony i mama niespełna półtorarocznej Nadziei. Dała się poznać szerszej publiczności przede wszystkim za sprawą roli Anety Dylskiej w serialu "Barwy szczęścia". 

Zborowska znana jest z tego, że pokazuje w mediach społecznościowych, jak naprawdę wygląda życie jej oraz jej najbliższych. Nie boi się poruszania ważnych tematów - wiosną br. opublikowała na Instagramie zdjęcie wykonane po wycięciu nowotworu i opowiedziała o szczegółach, a także ostrzegła fanów przed rakiem. Na co dzień pokazuje jednak głównie zdjęcia, które wywołują uśmiech na twarzach jej fanów. Tym razem reakcja internautów była jednak zupełnie inna...

Zofia Zborowska pokazała śmieszne zdjęcie Marii Winiarskiej. Fani grzmią w komentarzach

Zdarzyło Wam się kiedyś zasnąć w nietypowej sytuacji lub miejscu ze względu na przemożne zmęczenie? Jeśli tak, zapewne dobrze zrozumiecie Marysię Winiarską.  

Kilka dni temu na instagramowym profilu Zofii Zborowskiej pojawiło się zdjęcie Marii Winiarskiej, która zasnęła w pozycji siedzącej podczas zabawy z dziećmi. "Babcia Marysia PRZYŁAPANA w swoim żywiole" - śmiała się wówczas mama niespełna półtorarocznej Nadziei. Najwyraźniej przemęczenie daje się we znaki żonie Wiktora Zborowskiego, bowiem tym razem zasnęła ona... podczas meczu, siedząc na trybunach. 

"Przed Wami obiecane zdjęcie: KRÓLOWA ROZRYWKI, WIERNA KIBICKA ale przede wszystkim UMĘCZONA BABCIA, która potrafi zasnąć dosłownie WSZĘDZIE" - napisała Zofia Zborowska i pokazała na Instagramie zdjęcia śpiącej mamy. 

Nie zabrakło komentarzy od rozbawionych internautów. "Śpij, kiedy śpi dziecko, mówili... Babcia Marysia śpi, kiedy chce, i ch*j", "Kocham babcię Marysię" - pisali. Co niektórzy zareagowali jednak oburzeniem i troską o stan zdrowia Marii Winiarskiej. "Może trzeba badania zrobić? Może coś z cukrem nie tak?", "Albo tarczycą...", "Przykry widok. Babcia nie daje już rady i ma prawo być zmęczona", "Biedna kobieta", "Dobrze, że nie jesteś moją córką, bo za te zdjęcia bym ci nogi z d*py powyrywała", "To zdjęcie nie jest ani kompromitujące, ani śmieszne. Dla mnie po prostu smutne" - czytamy. 

Natłok podobnych komentarzy sprawił, że Zofia Zborowska wytłumaczyła się pod zdjęciem. "UPDATE: Mama jest zmęczona! Cukier i tarczycę ma OK" - napisała.

Rozbawiło Was to zdjęcie?

Sonda
Czy śledzicie w mediach społecznościowych Zofię Zborowską?
Nasi Partnerzy polecają