Miała ze sobą torbę za kilka tys. zł

Zdjęcia naturalnej Opozdy trafiły do sieci. Bez makijażu trudno ją rozpoznać!

2023-03-15 16:44

Joanna Opozda (35 l.) rzadko pokazuje się w naturalnej wersji, niektórzy mogą więc nie poznać jej na zdjęciach, które wykonali paparazzi, gdy aktorka zmierzała na sesję zdjęciową bez makijażu. Myślicie, że wiedziała, że jest fotografowana?

Choć wydawało się, że Joanna Opozda usunie się w cień po wszystkich medialnych aferach związanych z Antkiem Królikowskim (34 l.), ona pozostaje aktywną użytkowniczką Instagrama. Nikogo jednak nie powinno to dziwić - dzięki sponsorowanym wpisom nieźle zarabia, a wszystko po to, by zapewnić dobry byt sobie oraz synowi, zwłaszcza że ojciec chłopca zalega z alimentami. Być może zarabiała na życie również na sesji zdjęciowej, na którą zmierzała w tym tygodniu. Paparazzi przyłapali aktorkę w naturalnym wydaniu i widać, że była zaskoczona ich obecnością.

Zdjęcia naturalnej Joanny Opozdy trafiły do sieci. Bez makijażu trudno ją rozpoznać!

Joanna Opozda przyzwyczaiła fanów, że na ściankach zawsze prezentuje się idealnie - z perfekcyjnie ułożonymi włosami, stylizacją podkreślająca smukłą sylwetkę oraz pięknym makijażu. Tym razem możemy zobaczyć jednak, jak gwiazda wygląda w naturalnej wersji - w dresie oraz bez upiększaczy na twarzy.

W sieci pojawiają się komentarze, że aktorka częściej powinna pokazywać się na Instagramie w takim wydaniu. Myślicie, że weźmie sobie te prośby do serca? Zdjęcia aktorki w poniższej galerii.

Sonda
Joanna Opozda jest dobrą aktorką?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany