Małgorzata Rozenek

i

Autor: AKPA Piętka Mieszko / Instagram @m_rozenek

Jak oni tak mogą?!

Czarna stylizacja Rozenek pod ostrzałem. Fani wyśmiali skarpetki i nogi! „Do bani”

2022-12-15 11:50

Małgorzata Rozenek (44 l.) regularnie publikuje w sieci swoje stylizacje na zimę. Tym razem zaprezentowała czarny zestaw, ale internauci nie byliby sobą, gdyby nie dopatrzyli się jakiegoś "ale". Po raz kolejny znaleźli okazję, by wyśmiać nogi gwiazdy oraz dopasowane do całości skarpetki. "Do bani!" - czytamy.

Małgorzata Rozenek, która w show-biznesie funkcjonuje już od kilku dobrych lat, doskonale zdaje sobie sprawę, że aby zaistnieć, nie można otrzymywać samych pochwał i mieć jedynie fanów. Niestety, krytyka i hejt jest w dużym stopniu miarą popularności, a w przypadku "Perfekcyjnej" widać to najlepiej. Praktycznie pod każdym zdjęciem czy nagraniem, jakie pojawia się na jej Instagramie, można doszukać się uszczypliwych, często podkręconych uwag. Tym razem internauci nie mogli znieść widoku jasnych skarpetek Małgorzaty z misiami od Ralpha Laurena oraz, na Boga (!), jej "krzywych nóg".

Zimowa stylizacja Małgorzaty Rozenek świetna, ale fani wyśmiewają jej skarpetki! „Do bani!”

Małgorzata Rozenek, przechadzając się po butiku swojej marki, zaprezentowała czarny total look, który stanowi idealną bazę dla zimowych stylizacji. Fanki zwróciły uwagę przede wszystkim na masywne buty, pytając o ich model. No i właśnie, na jednym z ujęć, kiedy celebrytka siada na sofie, podwijają jej się spodnie, dzięki czemu dostrzec można skarpetki. Ich kolor skrytykowała część internautów.

- Te białe skarpety to do bani!

- Bomba buciory, ale skarpety mnie powaliły!

- Botki fajne, ale spodnie trochę za krótkie.

Jakby tego było mało, niektóre panie uznały, że na krytykę zasługują również... nogi gwiazdy. Nie dość, że określały je mianem krzywych, to stwierdzały, że wyglądają jak patyki.

Takie słowa są wyjątkowo krzywdzące, ale najważniejsze, że Rozenek nauczyła się nie reagować na tego rodzaju hejt, co więcej, świetnie czuje się w swoim ciele. W końcu praktycznie każdy dzień rozpoczyna od wizyty na siłowni pod okiem trenera.

Sonda
Uważasz, że Rozenek-Majdan jest za chuda?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany