Kazik z Descha, Złomowisko PL, Discovery Channel

i

Autor: Złomowisko PL / Facebook Kazik z Descha, Złomowisko PL, Discovery Channel

Na jaw wychodzi porażająca prawda o tym, co działo się z Kazikiem ze "Złomowisko PL". Ostatnie dni jego życia to jakiś horror!

2021-04-19 11:45

Na fanów programu "Złomowisko PL" spadł kolejny cios. Najpierw niespodziewanie zmarł uwielbiany Marek Pawłowski, potem dowiedzieliśmy się o tragedii, jaka spotkała kolejnego uczestnika, Edka. Kilka dni temu Discovery Channel przekazało informacje o tym, że Kazik z Descha nie żyje. Lokalne media ujawniają porażającą prawdę o tym, jak wyglądały ostatnie dni jego życia. Szczegóły będą prawdziwym szokiem dla jego wiernych fanów, którzy w życiu nie spodziewaliby się tego, jak paskudnie skończy się jego życie.

W sylwestrowy wieczór zmarł Marek Pawłowski, a jego nagła śmierć była prawdziwym wstrząsem dla fanów programu "Złomowisko PL". Kilka tygodni później dowiedzieliśmy się o ogromnej tragedii jaka spotkała kolejnego uczestnika programu. W wyniku powikłań cukrzycowych Edek stracił nogę, a w sieci pojawiła się zbiórka na jego leczenie. Jej efekty przekroczyły najśmielsze oczekiwania, a fanom Edka udało się zebrać znacznie więcej niż zakładano!

NIE PRZEGAP: Promocje takie, że padniesz. Oferta z Pepco to bestseller. Hitem ta koszulka za grosze

Kilka dni temu Discovery Channel poinformowało, że Kazik z Descha nie żyje. I choć nie podano przyczyny jego śmierci, to lokalne media ujawniły porażające szczegóły z ostatnich dni jego życia. Uczestnik programu "Złomowisko PL" stoczył się na samo dno i żebrał na dworcu, ale to nie wszystko.

Kazik z Descha nie żyje. Uczestnik "Złomowisko PL" pogrążył się w nałogu i żebrał na dworcu

Teraz lokalne media ujawniają, jak wyglądały ostatnie dni życia uczestnika "Złomowisko PL". Kazik z Descha popadł w nałóg alkoholowy. Według informacji podanych przez lokalny serwis Wirtualnelegionowo.pl obracał się w towarzystwie bezdomnych.

- Kazimierz był barwną postacią, to on zawsze był na pierwszym planie w materiałach z legionowskiego Descha. Pożartował, wymyślił ciekawe innowacje aby ulepszyć swoją pracę. Ostatnimi czasy niestety wpadł w nałóg i często spotkać go można było na legionowskim dworcu wśród przesiadujących bezdomnych. Mimo to pozostanie w pamięci legionowian jak i telewidzów jako Kazio z Descha - poinformował serwis.

NIE PRZEGAP: Wiemy, w jakim naprawdę stanie jest ojciec Alicji Bachledy-Curuś. Zdruzgotana aktorka przerywa milczenie!

Redaktor legionowskiego serwisu, Marek Karpowicz w rozmowie z Plejadą zdradził porażające kulisy ostatnich chwil życia Kazika. 

- Nawet sam osobiście go tam widziałem, bardzo często tam przesiadywał, zaczepiał ludzi o pieniądze. To nie jest tak, że to tylko informacja, ale w ostatnich tygodniach czy miesiącach przebywał tam z innymi bezdomnymi, razem spożywali takie, a nie inne napoje - ujawnia Karpowicz.

Dziennikarz poinformował też, że widział uczestnika programu "Złomowisko PL" całego poobijanego i zakrwawionego. Zaoferował mu nawet swoją pomoc, ale Kazik ją odrzucił. Twierdził, że sam sobie poradzi. 

NIE PRZEGAP: Jest ostra afera po tym, co Marcin Prokop wypalił do 13-latki! Jeszcze nigdy nie byli na niego tak wściekli, poleciały bluzgi!

Najlepsze teksty Marka "Krzykacza" ze Złomowisko.pl
Nasi Partnerzy polecają