Tylko u nas

Kożuchowska bez makijażu wychodzi z kliniki medycyny estetycznej. Nie przypomina siebie. ZDJĘCIA

2023-08-03 4:00

Na co dzień jest idealnie umalowana. W wakacje natomiast Małgorzata Kożuchowska (52 l.) pozwala swojej skórze odpocząć od makijażu. W naturalnej wersji niczym nie przypomina jednak gwiazdy kina. Wygląda jeszcze lepiej niż filmach? Zobaczcie, jak Małgorzata Kożuchowska wygląda bez makijażu.

Zmęczona Małgorzata Kożuchowska bez grama makijażu. Gwiazda nie przypomina siebie. ZDJĘCIA

Gdy wchodzi na plan zdjęciowy, albo wychodzi na scenę, Małgorzata Kożuchowska spędza godziny na fotelach u makijażystów, bo poddawana jest charakteryzacji. Gdy biegnie na zakupy też robi sobie make up. Ale najwyraźniej w czasie wakacji aktorka rezygnuje z malowania się. Ostatnio pojawiła się w centrum Warszawy, by załatwić kilka spraw - między innymi na trzy godziny zaszyła się w popularnej klinice medycyny estetycznej.

Małgorzata Kożuchowska odmieniona

Z daleka Małgorzatę Kożuchowską trudno było rozpoznać... Uwagę zwracał modny strój - oversizowa marynarka i szerokie spodnie w modnym kolorze beżowym oraz hit tego lata czyli baleriny. Aktorka zdecydowała się też zapuszczać włosy. Na twarzy Kożuchowska wyglądała jednak zupełnie inaczej niż na czerwonych dywanach.

Ekspert medycyny estetycznej zachwala taki czasowy brak makijażu.

- Odpocząć od makijażu warto nie tylko po to, żeby pozwolić skórze „odetchnąć”, ale żeby zaakceptować i polubić swój wizerunek „sauté” i znaleźć równowagę pomiędzy swoją wersją idealną a naturalną – mówi nam Marcin Janusek z kliniki Derma Instytut.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda Małgorzata Kożuchowska bez makijażu.

Tak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska
Sonda
Czy uważasz, że Małgorzata Kożuchowska wygląda dobrze bez makijażu?
Listen on Spreaker.