Zmysłowa Katarzyna Warnke NAGO w kalendarzu

i

Autor: Akpa

Zmysłowa Katarzyna Warnke NAGO w kalendarzu [FOTO]

2021-12-17 9:30

Katarzyna Warnke (45 l.) jest kobietą niezwykle pewną siebie. Aktorka może pochwalić się nienaganną figurą, dlatego też nie miała oporów, by rozebrać się do... kalendarza. Gwiazda pozuje okryta jedynie cienkim i prześwitującym materiałem. Zobaczcie sami!

Katarzyna Warnke wie, jak wzbudzić zainteresowanie. Gwiazda zaledwie dwa lata temu została po raz pierwszy mamą, jednak po ciąży już dawno nie ma śladu! Zamiast kompleksów jest za to duża samoakceptacja, odwaga i spora dawka seksapilu. Niedawno aktorka zdecydowała się wystąpić w kalendarzu, który promuje popularny ostatnio trend - "ciałopozytywność". Gwiazda filmów Patryka Vegi postanowiła pójść na całość i zrzuciła ubrania. Na udostępnionych w sieci materiałach widzimy ją okrytą jedynie lekkim tiulem. Tym samym Kasia Warnke nie pozostawiła wielkiego pola dla wyobraźni. 

Na udostępnionym w sieci zdjęciu Kasia Warnke wygina się zmysłowo. Odważne ujęcie gwiazda opatrzyła głębokim opisem: "Czasami ma człowiek chwilkę, żeby sobie przypomnieć… Kim jest… Dokąd zmierza?.. Właśnie tego Wam życzę w nadchodzącym czasie. Bo to bardzo cenne, a tak rzadkie, kiedy jesteśmy dorośli🤗🙋‍♀️". 

Nie tylko Katarzyna Warnke nie boi się nagości. W tak odważnej sesji wystąpili również uczestnicy "Top Model". Obejrzyj zdjęcia w naszej galerii. 

Zobacz seksowne zdjęcie Katarzyny Warnke. Co ważne, należy kliknąć na strzałkę znajdującą się w środkowej części fotografii. Poniżej znajduje się także odważne wideo.

Paulina Gałązka o nagości i scenach erotycznych w „Dziewczynach z Dubaju”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE