Znamy prawdę o związku Klaudii i Valentyna z Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA/Niemiec

Szczere wyznanie

Znamy prawdę o związku Klaudii i Valentyna z "Rolnik szuka żony"! Rolniczka zabrała głos. Co z kryzysem?

2022-12-13 8:30

Klaudia i Valentyn poznali się na planie 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" i zakochali w sobie bez pamięci. Para rozmawiała nawet o wspólnym zamieszkaniu, ale jeszcze przed finałowym odcinkiem show w sieci zaczęły krążyć plotki, że ich miłość nie przetrwała próby czasu. W końcu Klaudia postanowiła zabrać głos.

Klaudia i Valentyn to para, która poznała się za sprawą 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Ta dwójka od razu poczuła do siebie miętę i szybko stało się jasne, że przystojny kierownik budowy zostanie faworytem rolniczki z Podlasia. Klaudia wkrótce odesłała do domu dwóch pozostałych kandydatów, Kamila i Konrada, aby móc poznawać się z Valentynem już sam na sam. Pod koniec sezonu para rozmawiała już o wspólnym zamieszkaniu, jednak wtedy Klaudia miała jeszcze wątpliwości... Nie obyło się jednak bez problemów, bo zakochanych dzieli dość duża odległość i przez pewien czas mogli spotykać się wyłącznie w weekendy. Nowy rok planowali rozpocząć już razem.

Klaudia wyjawiła prawdę o związku z Valentynem. Ucięła plotki

Jeszcze przed finałowym odcinkiem 9. sezonu "Rolnik szuka żony" w sieci pojawiły się plotki, że Klaudia i Valentyn nie są już razem. Okazało się, że mają one niewiele wspólnego z prawdą. Rolniczkę ostatnio odwiedzili dziennikarze "Obiektywu". Klaudia wyznała przed kamerą, że w jej związku z Valentynem doskonale się układa.

- U nas jest jak najbardziej wszystko w porządku, mimo że były różne plotki, że jest między nami coś nie tak. W żadnym momencie nie było jakiegoś kryzysu, więc śmialiśmy się trochę z tego, jak to ludzie odbierają. Media mają moc i nie ma co gadać, ale u nas jest tak dobrze i oby było tak dalej - powiedziała.

Widzowie dowiedzieli się także, że w nadchodzącym roku Valentyn faktycznie zamierza przeprowadzić się na Podlasie z drugiego końca Polski. Już niebawem zakochani będą razem.

Trzymamy za nich kciuki!

Sonda
Oglądałeś 9. sezon "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany