Modelka wydała 50 tys. zł na operacje plastyczne! Poprawiła biust, pupę i nos [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

2022-01-22 9:02
Paula Marciniak poprawiła urodę za 50 tys zł
Autor: ARCHIWUM PRYWATNE Paula Marciniak poprawiła urodę za 50 tys zł

Wielu mężczyzn uważa ją za symbol seksu. W końcu trzykrotnie pojawiła się na okładce znanego magazynu dla panów. Mimo to Paula Marciniak (34 l.) ciągle dąży do ideału. Modelka w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że w ostatnich miesiącach poprawiła biust, powiększyła pupę i zoperowała nos. Zobaczcie zdjęcia prosto ze stołu operacyjnego i poznajcie cenę operacji.

Choć przez wielu mężczyzn uważana jest za niezwykle piękną i seksowną kobietę, Paula Marciniak ciągle wynajduje w swoim ciele coś, co jej zdaniem należałoby poprawić. Dlatego też modelka i piosenkarka znalazła klinikę w Turcji, w której specjaliści podjęli się poprawienia jej urody. Pierwsza operacja, na którą się zdecydowała, to korekta biustu. - Podniosłam i zmniejszyłam biust, bo był nierówny i opadający. Wstydziłam się jako kobieta rozbierać, chociaż na zdjęciach wyglądam jak symbol seksu, to jednak odbierało mi to pewność siebie. Myślałam o tym od dawna. Piersi dalej są naturalne bez implantów - mówi "Super Expressowi". Paula Marciniak za nowe piersi w klinice Apeks Estetic zapłaciła niecałe 14 tys. zł.

Marciniak powiększyła pośladki

Efekty nowego biustu zachwycił modelkę, dlatego też Marciniak poszła za ciosem i zoperowała pośladki. - Wyleczyłam kolejny kompleks czyli płaska pupę. Zrobiłam liposukcję i Bbl i teraz mogę cieszyć się większa pupa - wyjaśnia i dodaje - Za pupę zapłaciłam 3.000 euro, czyli około 14 tys., zł.

Modelka zafundowała sobie przeszczep włosów i operację nosa

Na miejscu Paula Marciniak zdecydowała się również na przeszczep włosów. - Jak już zaczęłam się zmieniać, to zmniejszyłam linię czoła, czyli zrobiłam przeszczep włosów za 2.000 euro, czyli niecałe 9 tys. zł. - zdradza.

Obecnie zwyciężczyni kilku konkursów piękności przebywa w Istanbule gdzie dochodzi do siebie po operacji nosa, za który zapłaciła ponad 11 tys. zł. I choć wiele osób może przerażać ilość operacji, które Paula przeszła, ona wychodzi z założenia, że żeby być piękną, warto trochę pocierpieć i zainwestować około 50 tys. zł.

ZOBACZ: Katarzyna Warnke o seksie w krzakach i w windzie! To nagranie rozpala do czerwoności!

Zobaczcie galerię zdjęć również ze stołu operacyjnego. Fotki Pauli Marciniak tylko dla dorosłych!

Sonda
Czy popierasz operacje plastyczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE