Znany kabareciarz robi ślub i chrzest jednocześnie

2019-07-23 5:40

Czegoś takiego chyba jeszcze w polskim show-biznesie nie było! Robert Górski (48 l.) z Kabaretu Moralnego Niepokoju w sierpniu stanie na ślubnym kobiercu. Jako, że od kilku miesięcy jest również tatą córeczki Malinki (4 mies.), wpadł na pomysł, aby chrzciny odbyły się w tym samym terminie. Nie dość, że będzie to niezwykły i nietuzinkowy dzień, to jeszcze jakże praktyczny. Bohater serialu „Ucho prezesa” nie będzie musiał nadwerężać rodzinnego budżetu.

Wielkimi krokami zbliża się sierpniowa uroczystość w rodzinie Roberta Górskiego. Kabareciarz szykuje się do ślubu z młodszą o 14 lat dziennikarką Moniką Sobień (34 l.).
– Bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię – mówił nam w maju.
Jak się dowiedział „Super Express”, na ceremonii ślubnej się nie skończy. Para postanowiła bowiem jednocześnie ochrzcić Malinkę, swoją córeczkę (4 mies.).
– To będzie kameralna, rodzinna uroczystość. Córka otrzyma imiona Malina Maria. Nie będę wymieniał imion rodziców chrzestnych i świadków, bo nie są to osoby publiczne – mówi nam „Prezes”, ale zapewnia, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Dlatego teraz mógł się wybrać z narzeczoną i z córką na wakacje.

To będzie kameralna, rodzinna uroczystość. Córka otrzyma imiona Malina Maria. Nie będę wymieniał imion rodziców chrzestnych i świadków, bo nie są to osoby publiczne

– Wybraliśmy polskie morze, bo nie będziemy z małym dzieckiem latać na koniec świata. Przepraszam, ale nie mogę dłużej rozmawiać, bo muszę zając się córką, która właśnie płacze – kończy rozmowę Górski, popychając wózek.
Kabareciarz zawsze marzył o ślubie w kościele, przysięga przed Bogiem liczy się także dla jego rodziców, którzy nie mogli pogodzić się z tym, że w dwóch poprzednich związkach żył na tak kocią łapę…

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE