Detektyw Krzysztof Rutkowski zniszczył mercedesa za pół miliona

2022-08-20 5:26

No to narobił sobie biedy. Krzysztof Rutkowski (62 l.) będzie w najbliższym sezonie uczestnikiem „Tańca z gwiazdami”. Kiedy podpisywał kontrakt, nawet mu się nie śniło, że zanim stanie na parkiecie, spotkają go z tego powodu nieprzyjemności. Ostatnio był tak podekscytowany treningami, że rozwalił sobie samochód wart pół miliona złotych! Tylko my znamy szczegóły!

Krzysztof Rutkowski zapłaci 80 000 zł za naprawę samochodu

i

Autor: archiwum prywatne Krzysztof Rutkowski zapłaci 80 000 zł za naprawę samochodu

Pięć lat temu Krzysztof Rutkowski kupił sobie tylnonapędowego mercedesa-AMG GT S, za którego wtedy zapłacił ok. 700 tys. zł. Obecnie to cacko jest warte ok. 500 tys. Auto pod maską ma 4-litrowy silnik V8 z podwójnym doładowaniem. Moc 510 KM i 650 Nm momentu obrotowego pozwala rozpędzić się do 100 km/h w czasie jedynie 3,8 s. Prędkość maksymalna mercedesa przekracza 310 km/h. Nic zatem dziwnego, że to powód do domy detektywa. Niestety, ostatnio skasował swoje żółte cacko. Gwiazdor "TzG" szkodzony jest przód samochodu. (galeria niżej)

Sylwia Madeńska tańczy z Krzysztofem Rutkowskim. Czy musi uważać, żeby nie uszkodzić jego fryzury?

Jechałem na trening do „Tańca z gwiazdami”. Wyjeżdżałem z garażu i zahaczyłem jedną stronę auta. Mam wgnieciony zderzak i kilka uszkodzeń. Myślę, że naprawa auta będzie mnie kosztowała ok. 80 tys. zł. Junior nie jest zadowolony (Krzyś ma dziś 10 lat), bo to jego auto, które ma ode mnie dostać na swoje 18. urodziny – mówi nam Rutkowski.

Jednak detektyw nie musi się aż tak martwić. Za jeden odcinek „Tańca z gwiazdami” ma bowiem dostawać ponad 30 tys. zł za odcinek.