Marcin Prokop i jego żona, Maria Prażuch-Prokop

i

Autor: AKPA Marcin Prokop i jego żona, Maria Prażuch-Prokop

Żona Marcina Prokopa najpierw stroniła od mediów, teraz pokazała się w samych majtkach! W takim wydaniu widział ją tylko mąż [FOTO]

2021-05-26 13:10

Marcin Prokop strzeże prywatności swojej rodziny. Do tej pory jego żona raczej stroniła od mediów, małżeństwo nie udzielało wspólnych wywiadów i bardzo rzadko pozowało razem do zdjęć. Maria Prażuch-Prokop bardzo rzadko towarzyszyła mężowi na ściankach i imprezach branżowych. Wraz ze wzrostem popularności męża, zwiększyło się także zainteresowanie jej osobą. Kobieta, która do tej pory unikała rozgłosu, teraz pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Miała na sobie wyłącznie majtki! W takim wydaniu wcześniej widział ją tylko mąż, zobaczcie zdjęcie niżej!

Marcin Prokop jest jednym z najbardziej lubianych prezenterów DDTVN. Niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, co tylko podsyca ciekawość jego fanów. Do tej pory żona Marcina Prokopa trzymała się z dala od mediów. Ostatnio zrobiła wyjątek i udzieliła kilku wywiadów, które odbiły się szerokim echem w sieci. Maria Prażuch-Prokop prowadzi swój profil na Instagramie, który śledzi ponad 27 tysięcy osób.

NIE PRZEGAP: Rówieśnicy zgotowali córce Wiśniewskiego piekło, dwukrotnie zmieniała szkołę! Szczegóły i powody są wstrząsające!

Żona Marcina Prokopa ma 42 lata i spełnia się zawodowo pracując jako instruktorka jogi w jednej z warszawskich szkół. Głośno mówi o tym, że joga jest dla niej czymś więcej niż tylko pracą i widać, że jest jej oddana całym sercem. 

Żona Marcina Prokopa pozuje w samych majtkach! Maria Prażuch-Prokop topless

Dziś Maria Prażuch-Prokop opublikowała w sieci wpis, w którym zaprosiła na wieczorny live i zaapelowała do swoich obserwatorów. 

- Kochajcie SIEBIE tak bardzo jak kochacie własne dzieci, z tym samym szaleństwem, oddaniem, i pasją. Bądź cię dla siebie tak samo czułe, wyrozumiałe, i cierpliwe. Patrzcie na Wasze marzenia, plany, i potrzeby tak samo jak na marzenia, plany, oraz potrzeby swoich dzieci, z tą samą uwagą, atencją, i dbałością. Bezwarunkowo. Codziennie - pisze Maria Prażuch-Prokop.

Jednak największą uwagę zwraca nie jej apel, a zdjęcie, które dołączyła do wpisu. Żona Marcina Prokopa pozuje na nim niemalże nago, miała na sobie wyłącznie majtki. Trzeba przyznać, że to niecodzienny widok, który do tej pory miał okazje podziwiać wyłącznie jej mąż. Zobaczcie tę fotkę niżej!

NIE PRZEGAP: Dowbor była wściekła, gdy po czasie odwiedziła uczestników "Nasz nowy dom"! Zobaczyła, co tam się dzieje i zadzwoniła po służby!

NIE PRZEGAP: Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała swoich wszystkich synów! Jeden z nich wygląda IDENTYCZNIE jak Paweł Królikowski! [FOTO]

NIE PRZEGAP: Właśnie dowiedzieliśmy się, kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego! Aż nam opadła szczęka! [ZDJĘCIA]

QUIZ. Czwarta rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Pamiętacie jego twórczość?

Pytanie 1 z 10
Z jaką grupą/kabaretem był związany Wodecki, zanim rozpoczął solową karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany