Michał Wiśniewski będzie miał szóste dziecko? Sypią się gratulacje. Jego żona odpowiada!

i

Autor: Instagram

Gratulacje!

Żona Wiśniewskiego pokazała zdjęcie dziecka. Internauci zachwyceni. Sypią się gratulacje

2023-03-30 19:00

Pola Wiśniewska (37 l.) zamieściła w sieci zdjęcie synka, czym wywołała falę zachwytu. Szóste dziecko Michała Wiśniewskiego (50 l.) przyjdzie dopiero na świat, ale już na USG widać, jaki to przystojniak. Szczęśliwi rodzice najwyraźniej nie mogą się już doczekać, aż powitają na świecie najmłodsza pociechę, a fani wyrażają nadzieję, że może synek będzie ich świątecznym prezentem .

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska oczekują kolejnego dziecka. To będzie już szósty potomek piosenkarza i drugi wspólny syn pary. Wiśniewscy uchodzą za znakomicie dobraną parę. Poznali się w 2019 r. za pośrednictwem aplikacji randkowej i szybko zakochali. Ich profile na mediach społecznościowych pełne są słodkich fotek i zabawnych filmików. 

Widać, ze dobrze się ze sobą czują i są szczęśliwi, choć nie brakuje w ich życiu również trudniejszych momentów. Mówią o tym otwarcie, nie podtrzymując sztucznie słodkiego wizerunku. W jednym z ostatnich wywiadów Pola Wiśniewska powiedziała wprost, że jest zmęczona udawaniem idealnej pary, bo takich nie ma. W każdym związku, również ich, bywają dąsy i złość, ale to nie przeszkadza im się nadal kochać. Tę szczerość i otwartość bardzo doceniają fanki.

- Bywa, że jesteśmy zmęczeni i złościmy się na siebie... - zaczęła Pola Wiśniewska na Instagramie. - Ale i tak razem nam najfajniej - dodała, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie dziecka. Jest bardzo wyraźne, a maluszek śliczny

Dzisiaj Pola Wiśniewska podzieliła się z obserwującymi cudną fotografią dziecka. jednak nie Falko, a maleństwa, na którego przyjście na świat dopiero czekają. To oczywiście zdjęcie z badania USG, ale twarz maluszka jest już na nim bardzo wyraźna. Fani rozpływają się w zachwytach - zarówno nad dzieckiem, jak i piękna mamą licząc na to, że chłopiec będzie wielkanocnym prezentem dla rodziców. Życzymy więc i my wszystkiego najlepszego i szczęśliwego rozwiązania.

Pola Wiśniewska dziecko

i

Autor: Instagram @wisniewska_pola Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie dziecka
Michał Wiśniewski zdradza dlaczego warto się żenić i co przegapił w życiu najmłodszego synka!
Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany