Zrozpaczony Filip Bobek przekazał tragiczną wiadomość. Moje serce pękło na milion kawałków

i

Autor: AKPA Zrozpaczony Filip Bobek przekazał tragiczną wiadomość. "Moje serce pękło na milion kawałków"

Współczujemy

Zrozpaczony Filip Bobek przekazał tragiczną wiadomość. "Moje serce pękło na milion kawałków"

2022-09-16 15:30

Filip Bobek (42 l.) na co dzień chroni swojej prywatności, jednak tym razem zrobił wyjątek i podzielił się ze swoimi fanami tragiczną wiadomością. "Kilka dni temu moje serce pękło na milion kawałków" - pisze pogrążony w żałobie aktor. Poznajcie smutne szczegóły.

Filip Bobek raczej niechętnie dzieli się w mediach społecznościowych kadrami ze swojego życia prywatnego. Aktor nie ukrywa jednak, że jego największą pasją jest fotografia. Największą gwiazdą na wykonanych przez niego zdjęciach był uroczy, rudy kociak o imieniu Rocco. Filip Bobek nazywał go swoją miłością, pupil spał z nim razem w łóżku, a wiele jego zdjęć bawiło do łez internautów. 

Filip Bobek w żałobie. Nie żyje jego najlepszy przyjaciel

Teraz załamany aktor podzielił się ze swoimi fanami o śmierci swojego najlepszego przyjaciela. Do wpisu dołączył kilka zdjęć ukochanego Rocco.

Kilka dni temu moje serce pękło na milion kawałków. Za szybko, zbyt nagle i zbyt boleśnie. Żegnaj przyjacielu - napisał Filip Bobek dołączając do zdjęć z Rocco emotkę ze złamanym sercem.

Wiadomość o śmierci kociaka poruszyła fanów aktora, którzy natychmiast ruszyli z kondolencjami. Wielu doskonale rozumie jego ból po stracie ukochanego przyjaciela. "Pamiętam jak parę lat temu straciłam swoją ukochaną sunię, cały dzień plaklam i jakiś czas dochodziłam do siebie. Proszę się trzymać, pozdrawiam serdecznie" - pociesza jedna z fanek.

Sonda
Czy w Twoim domu kot lub pies to członkowie rodziny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany