Zygmunt Chajzer sfotografowany w hotelu z brytyjską księżną! Przez ten widok opadły nam szczęki! [FOTO]

i

Autor: AKPA Zygmunt Chajzer sfotografowany w hotelu z brytyjską księżną! Przez ten widok opadły nam szczęki! [FOTO]

Zygmunt Chajzer sfotografowany w hotelu z brytyjską księżną! Przez ten widok opadły nam szczęki! [FOTO]

2021-09-07 16:49

Spotkanie z przedstawicielem brytyjskiej monarchii jest nie lada przeżyciem. Ostatnio przekonał się o tym Filip Chajzer, który został sfotografowany w towarzystwie Sarah Ferguson, księżnej Yorku - byłej żony księcia Andrzeja, syna królowej Elżbiety. Prezenter bawił się w jej towarzystwie wyśmienicie! Zobaczcie zdjęcie!

Miliony ludzi z zapartym tchem śledzą losy brytyjskiej rodziny królewskiej. Większość z nich może tylko pomarzyć, żeby stanąć twarzą w twarz z członkiem monarchii. Zygmunt Chajzer i Sarah Ferguson spotkali się w jednym z hoteli podczas charytatywnej imprezy. Dziennikarz siedział tuż obok księżnej i nie potrafił ukryć swojej ekscytacji. Zdjęciem ze spotkania z księżną podzielił się w swoich mediach społecznościowych.

- Wieczór w doborowym towarzystwie! ✨ Księżna Yorku Sarah Ferguson wspiera dzieci chore na mukowiscydozę. W czasie koncertu w hotelu zebraliśmy prawie 200 tysięcy złotych dla chorych dzieci! Wieczór był wspaniały, mnóstwo wzruszeń i dobrej muzyki! ✨Wszystko dzięki fundacji @fundacjamukohelp i jej szefowej Monice Bartnik 🏆 #pomoc #pomagamy #dzieci - napisał Zygmunt Chajzer.

Zobaczcie to zdjęcie niżej. Zazdrościcie mu spotkania z jednym z "royalsów"?

NIE PRZEGAP: Ewa Szykulska weszła do autobusu, a kobiety zaczęły na nią pluć i bluzgać! To nie mieści się w głowie!

NIE PRZEGAP: Ile Beata Kozidrak straci za swój pijacki rajd w BMW? Wyliczenia ekspertów

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE