Zygmunt Chajzer pręży klatę na Zanzibarze. Musisz zobaczyć to zdjęcie!

i

Autor: akpa Zygmunt Chajzer pręży klatę na Zanzibarze. Musisz zobaczyć to zdjęcie!

67-letni Zygmunt Chajzer pręży klatę na Zanzibarze. Musisz zobaczyć to zdjęcie!

2021-12-09 14:40

Zygmunt Chajzer (67 l.) postanowił uciec z Polski i wygrzewać swoje wysportowane ciało na zanzibarskiej plaży. Patrząc na to zdjęcie, aż trudno uwierzyć, że prezenter już niebawem skończy 70 lat!

Zygmunt Chajzer (67 l.) swego czasu był czołową gwiazdą telewizji. Program "Idź na całość", którego był gospodarzem, robił prawdziwą furorę. Później prowadził jeszcze inne programy rozrywkowe i pracował w radiu. Było o nim głośno również za sprawą udziału w reklamie znanego proszku. Dwa lata temu Zygmunt pokusił się o wypuszczenie własnej linii preparatów do prania Mr. Ziggi. Mimo że nie ma obecnie zbyt wielu propozycji zawodowych, nadal jest obecny w przestrzeni medialnej. Głównie dzięki social mediom, na których jest aktywny i pojawianiu się w postach swojego znanego syna Filipa.

Zobacz także: Zygmunt Chajzer ma też córkę, która żyje z dala od mediów! Zobaczcie, czym się zajmuje i jak wygląda! [ZDJĘCIA]

ZOBACZ: Julia Kamińska rozstała się ze starszym o 20 lat ukochanym?! Smutne doniesienia

Chajzer zawsze bardzo dbał o swoją kondycję fizyczną. Wszak ma sportową przeszłość - od młodości gra w siatkówkę. Nawet przez krótki czas był członkiem reprezentacji Polski juniorów, a później uzyskał uprawnienia trenera siatkówki. Nic więc dziwnego, że wciąż może się pochwalić idealną sylwetką. Atletyczne ciało postanowił pokazać podczas wakacji, na których obecnie przebywa. Zygmunt jest bowiem na Zanzibarze.

"Ależ tu pięknie! Zanzibar o każdej porze roku jest zachwycający. Mój pierwszy raz nad oceanem Indyjskim, ale z pływaniem trzeba poczekać, bo jest odpływ", napisał cztery dni temu na swoim Instagramie.

Teraz wrzucił kolejna fotkę, na której wygląda jak bóg zanzibarskiej plaży. Obcisła koszulka podkreśla wysportowaną sylwetkę prezentera. Widać, że Chajzer nadal sporo czasu poświęca na ćwiczenia, dzięki którym może pochwalić się klatą, niczym młodzieniaszek, a przecież ma 67 lat!

"Zanzibar w grudniu rządzi! (Jest gituwa!)", napisał pod zdjęciem.

Sonda
Wolisz Zygmunta Chajzera czy Filipa?
W formie 24: historia czekolady
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE