Zygmunt Chajzer ma troje dzieci. Co robi jego córka Weronika?

i

Autor: AKPA Zygmunt Chajzer ma troje dzieci. Co robi jego córka Weronika?

Zygmunt Chajzer ma też córkę, która żyje z dala od mediów! Zobaczcie, czym się zajmuje i jak wygląda! [ZDJĘCIA]

2021-10-08 11:46

Zygmunt Chajzer ma troje dzieci. Tylko syn poszedł w jego ślady i od lat współpracuje z telewizją TVN. Filip podzielił się w sieci zdjęciem swojej młodszej siostry. Ten widok wywołał spore poruszenie fanów! Weronika Chajzer na co dzień żyje z dala od mediów. Zobaczcie, czym się zajmuje i jak wygląda na zdjęciach niżej!

Filip Chajzer podzielił się w sieci zdjęciem swojej siostry i pogratulował jej zawodowego sukcesu.

NIE PRZEGAP: Właśnie wyszła na jaw prawda o związku Klaudii el Dursi! To dlatego partner się z nią nie pokazuje!

- Kiedy Twoja siostra zostaje "Senior Media&Digital Manager", a Ty dalej nie wiesz, co to znaczy, dopytuję więc - mówi, że mogę zamówić u niej kampanie Digital, SMS, Mms targetowane, a także może mi zrobić aplikację mobilną i stronę www. To ja już szukam pomysłu na tę apkę - pisze dumny brat.

Weronika Chajzer żyje z dala od mediów. Wielu wróżyło jej karierę modelki

Córka Zygmunta Chajzera nie zdecydowała się pójść w ślady słynnego ojca. Weronika Chajzer urodziła się w 1990 roku i skończyła studia na kierunku "zarządzanie". Nie da się ukryć, że jest piękną kobietą, dlatego wielu wróżyło jej wielką karierę w modelingu. Weronika jednak nie ma pociągu do czerwonych dywanów i żyje z dala od mediów.

Córka Chajzera jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli w sieci zdjęciami z rodzinnych spotkań i podróży po świecie. Jej profil na Instagramie śledzi całkiem pokaźne grono - Weronikę obserwuje ponad 15 tysięcy osób! 

Zbigniew Chajzer zdradził, że wielką pasją jego córki jest siatkówka. 

- Jestem też działaczem sportowym i klub, w którym gra moja córka (Sparta Warszawa), znalazł się w pierwszej lidze. Córka gra amatorsko, jest pasjonatką siatkówki i świetną moją partnerką w tej dziedzinie - mówił niedawno Zygmunt Chajzer w rozmowie z Rossnet.pl.

Zobaczcie zdjęcia Weroniki niżej! Piękna z niej kobieta?

NIE PRZEGAP: Katarzyna Dowbor aż pobladła, gdy usłyszała, co oświadczyła jej córka! Wiele matek by się załamało!

Sonda
Wolisz Zygmunta Chajzera czy Filipa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE