Zygmunt Chajzer wraca do telewizji.

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Podlewski

Kto by się spodziewał?

Zygmunt Chajzer wraca do telewizji. Będzie pracował z byłą partnerką syna!

2023-02-28 22:15

Zygmunt Chajzer (69 l.) po latach wraca do telewizji! Prezenter poprowadzi program "Chajzer podaje" na antenie News24. Co ciekawe, współtwórczynią nowego formatu będzie Małgorzata Walczak, była partnerka jego syna, Filipa (39 l.), z którą ten rozstał się w maju 2022 roku.

Zygmunt Chajzer to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy i prezenterów w Polsce. Rozpoznawalność przyniósł mu teleturniej Polsatu "Idź na całość", którego prowadzącym był w latach 1997-2000. Widzowie doskonale znają go również z "Telegry", "Chwili prawdy" oraz "Grasz czy nie grasz". Chajzer pracował również w Radiu Złote Przeboje, gdzie prowadził audycje i konkursy. Od wielu lat związany jest z Radiem Pogoda. 

Zygmunt Chajzer wraca do telewizji. Będzie pracował z Małgorzatą Walczak

Jak informują Wirtualnemedia, od marca 2023 roku Zygmunt Chajzer będzie prowadził program "Chajzer podaje" na antenie News24. 

- Dziennikarz ma spotykać się z widzami co niedziela w porannym paśmie, by wraz z zaproszonymi gośćmi serwować najnowsze informacje o kulisach życia znanych osób ze świata szeroko rozumianej rozrywki. Prócz tego prezenter będzie także gotował na ekranie - czytamy. 

Co ciekawe, współtwórczynią programu będzie Małgorzata Walczak, była partnerka jego syna, Filipa, z którym ma dziecko. W maju 2022 roku doszło do głośnego rozstania tej pary. Sieć obiegły wówczas zdjęcia, na których Chajzer całuje tajemniczą kobietę. Niedługo później oboje poinformowali w mediach społecznościowych, że nie są już w związku. 

Małgorzata Walczak najwyraźniej ma dobry kontakt z Zygmuntem Chajzerem, bo cieszy się, że będzie zapowiadać go w niedzielnym paśmie.

- Bardzo ale to bardzo się cieszę, że mogę brać udział w tworzeniu tego programu. A zapowiadanie Zygmunta w paśmie porankowym będzie dla mnie czystą przyjemnością - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Będziecie oglądali "Chajzer podaje"?

Jakie teleturnieje Polsatu prowadził Zygmunt Chajzer? „Idź na całość” to dopiero początek! Zobaczcie naszą galerię 

Sonda
Będziesz oglądał "Chajzer podaje"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany