Agnieszka Woźniak-Starak w ŚNIE Agnieszki Włodarczyk. Łzy cisną się do oczu

2019-09-14 22:05 LIKP
Agnieszka Włodarczyk
Autor: Instagram Agnieszka Włodarczyk

Piotr Woźniak-Starak na zawsze zostanie w pamięci wielu polskich celebrytów. Wszyscy, którzy go wspominają, zapamiętali producenta jako człowieka "do rany przyłóż". W trudnych chwilach po śmierci ukochanego męża na wsparcie przyjaciół może liczyć także powszechnie lubiana Agnieszka Woźniak-Starak. Przekonała się o tym po zamieszczeniu wzruszającego wpisu na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak wywołała wielkie poruszenie w mediach społecznościowych. Pierwszy raz od śmierci męża zamieściła bowiem wpis. Bardzo emocjonalny i osobisty (CZYTAJ TU). Masowo zareagowali na niego przyjaciele prezenterki. Piękne słowa do Agnieszki Woźniak-Starak skierowała m.in. Hanna Lis (ZOBACZ TUTAJ). Wspaniale zachowała się także modelka Natalia Siwiec. "Trzymaj się dzielnie Aga" - napisała. Także Maja Sablewska podkreśliła, że "całym sercem" jest z Agnieszką. 

Najoryginalniejszy chyba jednak był wpis Agnieszki Włodarczyk. Aktorka i piosenkarka zdradziła, że tego dnia, którego wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku zamieściła swojego posta, koleżanka jej się przyśniła. Czytając to, łzy same cisną się do oczu. "Śniłaś mi się dzisiaj. Przytulam" - zdradziła na forum Włodarczyk. Aktorka do wpisu dołączyła wymowne serduszko. 

Najnowsze